Lista ocen Fiat Punto II Hatchback (614) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 751 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał K
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Przejechalem 102.000 i naprawde powaznej usterki nie mialem :)) A przynajmniej jak wystapila jakas usterka to auto dalo sie odpalic i mozna bylo kontynuowac podroz z ta usterka takze nic powanego mi sie nie stalo!
~GioPoland, jonyw83@o2.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
musiałem dać taką niską ocenę, ponieważ autko po roku czasu od zakupu w salonie (oczywiście nóweczka) miało poważna awarię komputera sterującego pracą silnika - wymiana 1200 zl (gwrancja minęła 4 dni przed feralną awarią) :[ MASAKRA
~sylwek
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
wylacza sie wspomaganie równiez podczas jazdy! (4000 zł) wentylator chłodnicy (1500 zł) bierze olej (ale to moze moja wina bo rzadko wymienialem), zawieszenie powymieniali jakies cudaki za 1000 zł nie amortyzatory.
~Wrr
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
1. Poducha powietrzna na kierownicy. Jakas spirala wymieniana. 2. SKtzynia biegow 3. Amorki 4. Pompa paliwa glosna od poczatku. 5. Wydech. Odpadl 2 razy podczas jazdy i inne mneijsze I najwazniejsze.... korozja na progach.
~grzeniu_86@tlen.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
wymieniałem centraleke wtrysku, koszt 2 tys, zł, ale to nic najgorsze było to ze musaięłm na nią czekać 2 moiesiące bo nei było w polsce a fiat nie dba o swoich klijentów a wczesie czekania nie mozna było jeżdzić samochodem :(
~Mateusz
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Powoli się zaczynają z racji przebiegu i ilości kilometrów na gazie. Ale ostanie półtorej roku nie przyniosło poważniejszych usterek. Największą był zapieczony zawór na jednym cylindrze.
~anaah@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
W okresie 4 lat 2 razy wymieniałam sprzęgło. Nie było spalone tylko pęknięte. Wymieniałam bendix w rozruszniku, jakieś cięgno (serwis chciał ze mnie zedrzec za to ok 400 zł!) z poważnych rzeczy to chyba tyle.
~RS4
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Auta 2 razy było holowane. Pierwszy raz padł alternator (wymiana, koszt ok. 280pln). Drugim razem przeskoczył rozrząd. Pasek wyciągnął się jak guma w majtkach. Wymiana paska (10pln) i pompy wody (75pln).
~jp
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Pęknięty alternator, orginalny akumulator nie wytrzymuje dłużej niż 2 lata, linki do skrzyni biegów zacierają się, awaryjny mechanizm napędu wycieraczek,zawieszenie ale to wina polskich dróg.

Usterki Fiat Punto II

Fiat Punto II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Valkirian
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
z tym jest gorzej raz mi na trasie siadły hamulce nie wiem dlaczego płyn hamulcowy wycwałował z zbiorniczka do środka auta kontrolka zaczeła z ręcznego zaczeła świecić na czerwono i koniec jazdy
Fiat Punto II Hatchback