Lista ocen Fiat Punto II Hatchback (614) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 751 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chol-mach@tlen.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Po 60 tys. km być może wielu zmieni swoją opinię. Z silnika wyceka olej jak z konewki pomimo napraw, drzwi zgrzytają jak w stodole, wysiadło wiele elementów elektronicznych. Myślę, że już starczy mioch udręk. Dodatkowo nikt tego nie umie dobrze naprawić. Nawt złodzieje nie są zainteresowani :)
~Kierowca
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Koszmar. W ciągu 25000 km., zwyczajnej jazy 2 razy wymieniane amortyzatory i jeszcze trzeba dodać, iż znowu są do wymiany. Po raz pierwszy zaraz po wyjeździe z salonu (a mechanik na to - jak pan dociąży auto to nie będzie się tłukło, co za jełop!!!), zmienione dwie sondy lambda, wyciek oleju itp.
~Rafix
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Występują typowe usterki jak w poprzednich komentarzach: Awaria silnika wycieraczek-wymiana po 14 tyś. km. Niestety awaria się powtórzyła i znów muszę jechać na serwis. Poza tym parujące reflektory przednich świateł, korodująca tylna klapa bagażnika (ASO lakierowało na gwarancji), częste wypalanie żarówek H7
~krop1@interia.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
zaparowane lefrektory-wymienili i sa OK -rada dla innych należy je uszczelnic lub oddać nawet po gwarncji do serwisu i kłoćić się że jest to wada wszystkich modeli ukryta przed nabywcami i jako taka nie podlega przedawnieniu -rękojmia z kC lub gwrancja. Jak nie pisac do Fiata do fabryki, na pewno wymienią
~Adam
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Do przebiegu 200000 jak się na czas zmienia wszystkie płyny i odpowiednio dba to samochód nie przysporzy wielu problemów. Chociaż kiedy ten przebieg się zbliżał silnik zaczynał wydawać coraz więcej odgłosów i zaczynał brać niewiele ilości oleju, co może zwiastować konieczny remont.
~Paweł
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Poważnych usterek nie było żadnych przez cały okres 10-11lat użytkowania. Wymienione Tarcze przód+klocki, tłumik, siatka elastyczna w wydechu, akumulator, żarówki, oleje, filry i to by było na tyle. Tak, dobrze czytacie, NIC WIĘCEJ, wszystko jest ciągle fabryczne.
~szara strefa
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Wspomaganie elektryczne,konkretnie,to zastosowane w punto jest nieudane. Kierownica wedle humoru się kręci albo i nie, notorycznie blokuje na parkingu. Wspomaganie potrafi paść w najmniej odpowiednim momencie stwarzając duże zagrożenie nie tylko dla rąk kierowcy
~Greg_krk
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Jedna poważna awaria na przestrzeni 8 lat - zepsuł się moduł sterujący wtryskiem paliwa. Samochód był niezdolny do jazdy powyżej 30km/h i nie miał mocy. Oprócz tego nic się nie działo.
~dnl.gwd@gmail.com
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
trafiłem na zaniedbany egzemplarz i były koszty,ale mimo zaniedbania jeździł,ale ja tak nie lubię-musi być całkowicie ok ,więc w rok wrzuciłem 6000 zł i teraz szkoda mi go oddać za małe pieniądze ,bo (odpukać) nic się nie dzieje-leję ropę,wymieniam eksploatację i jest bez uwag
~asiko
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Mam punto od 9 lat. Przez pierwsze 7 lat nie sprawiało żadnych probemu. Tylko standardowa wymiana filrtów, płynów oraz klocków. Teraz natomiast co chwile coś nawala, jak nie amortyzatory, to sprzęgło albo jakieś stuki w zawieszeniu. Chyba nadeszła pora rozejrzeć się za czymś innym!
Fiat Punto II Hatchback