Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (812) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 780 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~artyf
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Dla jednej, dwóch osób spoko. Mam 185cm wzrostu i mieszcze się bez problemu. Kolega który ma cos ok 200cm byl mile zaskoczony ;-). Z tyłu tak właściwie miejsca nie ma. Więc jakikolwiek wypad w 4 osoby raczej odpada. Co prawda zdarzyło mi sie jechać w pełnym składzie 5 osób ale co najmniej 3 z nich napewno miło tej wycieczki nie wspominają.
~Michał z Gdańska.
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jesli auto traktowac jak auto dla pary, to jest w zupelnosci wystarczajace. Z przodu jest miejsca pod dostatkiem. Bagaznik wystarczy na male zakupy. Zawsze mozna zlozyc oparcie kanapy i robi sie solidny bagaznik. Miejsca z tylu jest wystarczajaca dla malych dzieci. Biorac pod uwage wymiary autka - wygospodarowano sporo miejsca w srodku.
~Marcin
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Seicento na 2 przestrzeni ma sporo szcególnie nad głową,przy wrzucaniu 5-go biegu możemy trącać kolano pasażera,szcególnie jeśli jest nim mężczyzna ponieważ będzie siedział szeroko.Z tyłu nad głową też nie brakuje miejsca,kolana będą ocierały czubkami o oparcie.Bagażnik jast przygotowany na duży plecak i buty,resztę jakoś nieestetycznie upchniemy.
~stresu@interia.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
...miejsca dla kierowcy i jego pasażera wystarczajaco dużo.Z tyłu to już jest wtedy źle:-) Ogólnie to jest autko dla mamy,taty i dziecka(zamiast dziecka moze być bagaz):-) (na szczescie dziecka jeszcze nie posiadam:-)) Zastanawia mnie dlaczego w papierach to auto jest 5 osobowe? już podróż 4 dorosłych osób jest udręką dla siedzących z tyłu
~Voldik
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Z przodu wystarczająca ilość miejsca zwłaszcza dla pasażera aczkolwiek przy maksymalnym przesunięciu fotela w tył. Ten sam zabieg na fotelu kierowcy nie daje w pełni zadowalającego rezultatu - przy wzorście 182 cm jest troche ciasno. Jeśli chodzi o tylną kanapę to w zasadzie samochód 2 os. zaś tył może jedynie służyć jako dodatkowa przestrzeń ładunkowa.
~andrzej
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
ja kupowałem ten samochód na miarę potrzeb a więc jazda w większości bez pasażerów,a w tym wypadku dla kierowcy miejsca jest wystarczająco,na tylnym siedzeniu podróżowało dziecko więc też nie było za ciasno.Dla 3 pasażerów z tyłu ciasno ale na krótkich odcinkach da się wytrzymać.Po prostu jest to małe auto i kupując trzeba założyć pewne ograniczenia
~slaweks5
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Na brak miejsca narzekać na prawdę nie można. Człowiek normalnej budowy jako kierowca może zająć przyzwoitą pozycję i znajdzie wystarczającą ilość miejsce tak samo jak i przedni pasażer. Gorzej z tylną kanapą... Tam w wielu sytuacjach miejsca na nogi pasażerów po prostu brak... Oczywiście zależy to od ustawienia przednich foteli :)
~artur
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Kierowca nie ma zbyt wiele przestrzeni do dyspozycji ale spokojnie sadze ze sie zmiescic mozna. Gorzej z pasazerami - jezeli z przodu siedzi osoba majaca powyzej 180cm wzrostu z tyłu nie ma praktycznie miejsca na nogi !! Moim zdaniem 1 osoba to max :). Ale jak ktos sie uprze to samochod 5 osobowy - nigdy nie probowalem.
~JM z Warszawy
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Przód - bardzo dużo nad głową, na nogi - ocena 5. Z tyłu - jak w coupe - ocena 1. Kierowca - patrz ocena przód minus za miejsce na pedały - jak w gokardzie (mi strzyka lewe kolano na początku:) ). Ogólnie średnia 2,5 lecz dałem 3 za to z zewnątrz wygląda na mniejsze oraz że nikt go nie kupuje dla więcej niż 1-2 osoby.
~Mrcn_Lbn
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Dla kierowcy i pasazera obok jest calkiem duzo, na upartego mozna pokonac dosc dlugie trasy (do 500km), ale o wygodnym podrozowaniu na tylnych siedzeniach mozna zapomniec. Auto jest rejestrowane na 5 osob - absurd. Wiekszy o klase Swift ma nieporownywalnie wiecej miejsca, a jest rejestrowany na cztery osoby;)
Fiat Seicento Hatchback 3d