Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (812) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 780 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafaello1979
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Ja porzesiadłem się co prawda z malucha, ale mam ponad 190 centymetrów, więc moja ocena jest jak najbardziej obiektywna. Nad głową jak i za kierownicą jest sporo miejsca, tak samo jak dla pasażera z boku. Jeśli chodzi o tył to nie należy sie spodziewać rewelacji w samochodzie "bez tyłu". Dla osób do 180 cm wzrostu jest dośc wygodnie, jeśli narzekają, to kiedyś jechałem na maxa prawie przyciśnięty do kierownicy i też wytrzymałem. Więc dla 2...
~Lancer1990
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Auto dla dwóch osób. Pasażerowie z tyłu raczej awaryjnie. Jeśli podróżują dwie osoby o niskim bądź średnim wzroście nie będzie żadnego problemu i będzie można jechać wygodnie. Jeśli więcej może być ciasno ale nie ma tragedii. Dodatkowo warto wspomnieć o bardzo wąskim rozstawie pedałów. Jadąc w męskich butach zimowych zdarza się jednym zachaczyć o drugi przy zmianie biegów bądź zatrzymywaniu się na skrzyżowaniu. Ale trzeba się przyzwyczaić.
~Krzysiek PRO
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Dla mnie (175 cm) miejsca z przodu wystarczająco. Tym batdziej, że z tyłu raczej nikogo nie wożę, więc fotelik mam doś dobrze odsunięty, dzięki czemu siedze wygodnie. Po stronie pasażera jeszcze lepiej, bo nie ma pedałów, które są dość wysoko umieszczone i nie pozwala zbytnio wyprostować nogi... no chyba że gaz do dechy hehe. Idealna dwóosobówka + przestrzeń bagażowa w postaci tylnej kanay i schowka zwanego bagażnikiem.
~Milex
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jako kierowca nie mam w sumie większych zastrzeżeń. Moja częsta pasażerka też nie narzeka, a nawet odnalazła kilka sztuczek żeby umilić sobie dłuższe podróże (przednia półka służy jako dobry podnóżek ;p) Jednak pasażerom z tyłu to współczuję... :) No cóż jest to mały samochodzik i właśnie tak trzeba go traktować. Moim zdaniem 2 osoby mogą w nim w miarę komfortowo podróżować (na tyle na ile pozwala to samochód tej klasy)
~Karol (karol18aa@wp.pl)
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Co do przestrzeni to można narzekać ponieważ tak jak ja mam prawie 190 cm wzrostu to na dłuższą trasę nogi mnie za kierownicą trochę bolą chociaż mam fotel odsunięty najdalej jak się da i wtedy nikt za mną nie jest wstanie już siąść niema co ukrywać miejsca jest w nim mało to jest samochód dla dwóch osób lub osób które nie mają więcej niż 160 cm wzrostu dla takich ludzi będzie to idealny samochód
~Jakub O
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Patrząc z perspektywy kierowcy to z plusów można wymienić regulację siedzenia w poziomej i pionowej płaszczyźnie i na tym koniec przez co trudno zając poprawną pozycję za kierownicą, często wrzucając 5 bieg dotykamy nogi pasażera. Ogólnie kierowca i pasażer z przodu będą podróżować znośnie, natomiast z tyłu wszystko zależy ile masz wzrostu i czy ktoś siedzi przed tobą.
~agamemnon
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Zalety: -brak Wady: - za mało miejsca na nogi dla kierowcy - półka ogranicza miejsce dla lewego kolana pasażera - za mało miejsca nad głową dla wyższych osób - za małe fotele (za krótkie siedzisko, za wąskie) - brak trzymania bocznego foteli - specyficzna miękkość foteli jest dyskusyjna - niska jakość obić foteli i drzwi - brak możliwości zdemontowania tylnego siedzenia
~Aniol
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Kierowca i pasażer bardzo dobrze. Z tyłu miejsce symboliczne dla dwóch osób na krótka trasę. Z tyłu nie otwierają się okna!!! Bagażnik jedynie na zakupy ;). Jednak udało mi się z żoną pojechać dwa razy nad morze na dwa tygodnie i zapakowaliśmy się :O. Z dzieckiem zupełnie odpada. W końcu nie jest to kombi i inne jest przeznaczenie takiego auta. Więc oceniam na 5.
~gruszki4@buziaczek.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Z przodu nie brakuje, z tyłu awaryjnie filigranowe kobitki lub dzieciaki. W 3 osoby to najlepiej tak: kierowca wiadomo, optymalna pozycja i nikt za nim się nie zmieści. 1 pasażer obok kierowcy, ale miejscem dzieli się z 2. siedzącym za nim. Po mieście z uczelni do domu, lub do kina czy impreze da radę. Na wakacje tylko w 2 osoby + złożone tylne siedzenia i jest git.
~zdenek84@tlen.pl
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Z przodu każdy, nawet wysoki kierowca i pasażer znajdą w miarę wygodną pozycję. Z tyłu na krótkich dystansach da się kogoś przewieść lecz nie można traktować tylnej kanapy jako pełnowartościowego miejsca. Taki problem dotyczy zresztą wszystkich (nawet nowych aut) segmentu A. Bagażnik mały ale też nie odbiega od średniej w obecnych autach.
Fiat Seicento Hatchback 3d