Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (686) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 906 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fisza
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
hmm jest jakies??słychac wiatr szum wody pod kolami na mokrej jezdni,obijajacy sie zwirek, swist powietrza wywolany antena,najgorszy dzwiek w tym samochodzie-udezenia gradu-brzmi jakby kuleczki mialy przebic karoserie
~Grzezzgorz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Nie wykręcając nadmiernie obrotami jest dość cicho i radyjko szemrając jest słyszalne. Niestety nieoryginalny tłumik dodał nieco basu - polecam końcówkę na rurę (wylot spalin jest nieco dalej) to naprawdę pomogło.
~Puffy
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Za głośno, czy to w mieście, czy na trasie. Na tej drugiej czuć to bardzo powyżej 100km/h. Ale dźwięk nawet przyjemny, jak na taki mały silniczek. Matiz przy nim to tragedia dla uszu (3 cylinderki chodza, jak kosiarka).
~GRG
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
uważam że naprawdę dobre (pomijam wysokie obroty) użytkownik Focusa 1.6 zawsze podkreśla tą ciszę, nie wspomnę o Oktawi 1.9TD - jej użytkownik stwierdził że to opony tak dudnią, ciekawe, że objaw ten zanika przy tzw "luzie"
~tbgkol
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Wyciszenie? Nie spotkałem w tym aucie. Jadąc powyżej 90 km/h trzeba podnosić głos, na autostradzie przy 120 km/h trzeba krzyczeć, a przy 150 km/h pozostaje tylko komunikacja listowna między pasażerami.
~Giant
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak na tę klasę auta,to uważam,ze całkiem przyzwoicie.Czasem zapominam zmienić biegu,bo w aucie jest tak cichutko,ze nie słysze silnika (a z racji durnego pomysłu jakiegoś Włocha,nie ma tu obrotomierza).
~jolciaa357@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Przy wiekszych predkosciach jest glosno. Nie ma sie co dziwic...małe opony, brak 6 biegu. Ale to w koncu miejskie auto, a nie na wielkie wyprawy poza miasto :P w miescie jest dobrze, uszy nie puchną :P
~cvx
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Na początku było dobrze, później wykleiłem wnętrze welurem i było nawet bardzo dobrze. Jednak później mi coś odbiło i zrobiłem sobie rajdówkę więc o ciszy można było zapomnieć. Własnych myśli nie słyszałem.
~kmark
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Tylko przecietnie. Chyba oszczedzali na materialach wygluszajacych. Widzialem w wiersji sx cinquecento, ze tych materialow jest jakby wiecej i silnik pracuje jakos delikatniej. Ale nie jest zle.

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Lord19_PL
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
bynajmniej mój chodzi ciuchutko, nic nie trzeszczy nie stuka , plastiki nie trzeszczą. a tak w nawiasie kumpel ma Astre 1.6 z 94, wszystko mu trzeszczy pierdzi, a umnie cisza jak w mercu :)
Fiat Seicento Hatchback 3d