Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (435) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 467 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Milo1995
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Tylko przeciętnie - ale w tym przypadku trudno oskarżyć koncern o wyprodukowanie samochodu \"zbyt małego, by kliknąć co najmniej czwóreczkę\". Co nie zmienia faktu, że chcąc obiektywnie ocenić samochód pod tym kątem o żadną wyższą notę nie wolno nam się pokusić.
~mmbruno
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak to w małolitrażowcu, przeciętnie, może być o ile nie chcemy często podróżować na dalekich wypadach, bo wtedy podróż staje się dosyć uciążliwa bo ciasno zwłaszcza dla pasażerów, dla dzieci raczej wystarczająco miejsca na tylnich siedzeniach, również dla fotelika.
~Tomek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Dla samego kierowcy trochę mało miejsca jest to spowodowana, że samochód jest za wąski, pasażer obok kierowcy nie ma co narzekać bo nie musi naciskać na pedały, ale od tyłu to tylko miejsce dla dzieci, których i tak bym nie posadził w tym samochodzie ze względów bezpieczeństwa.
~sknera771
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Miejsca malutko, ale tragedii nie ma, mam 190cm i jest tak - na styk :) Ktoś kto jest wysoki i do tego troszke przy kości niestety już nie bardzo sie mieści. Miejsce na tylnej kanapie jest raczej symboliczne - po stronie pasażera, bo za kierowcą się zwyczajnie nie da usiąść.
~Janek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
2 osoby z przodu - wygodnie (wiem, co piszę - kilkugodzinna trasa podczas wyjazdu w Pieniny, z bagażem, w dwie osoby - to fraszka). Z tyłu miejsca mało, nie polecam długich wypraw w 3-4 osoby. Mimo rejestracji na 5 osób nie wiem, gdzie ta piąta osoba miałaby się zmieścić.
~aver@vp.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Dwie osoby dorosłe z przodu nie będą marudzić. Tylnią kanapę traktuję raczej jak bagażnik, czasem pies tam jeździ. Pewnie dziecko by nie narzekało, choć nie mam owych. Na krótkiej trasie można do tyłu kogoś usadowić, ale długich podróży nie polecam bo kompresja nieziemska.
~Aglon
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
J.w. dla człowieka mojego wzrostu zaskakująco dużo miejsca !!! w zasadzie autko nie nadaje się wtedy na pasażera bezpośrednio za mną ale już w 3 osoby da się przejechać, rekord to 5 dorosłych facetów i też dał radę. Seicento bez kanapy tylnej ma chyba większy sens.
~w33
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Auto wg mnie miejskie 2-osobowe, nie nadaje się całkowicie na podróz 4-osobową przy dłuższej trasie a napewno nie w 5-osób! Na krótkie dystansy 4-osoby jakoś pojadą, tylne siedzenia raczej dla dzieci ale w razie wypadku w tył auta raczej kiepsko będą sie czuli siedzący z tyłu:((
~kmark
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
W malutkim aucie czego mozna wymagac. Denerwuja te komentarze, ze malo miejsca z tylu, ze maly bagaznik. Male auto= malo miejsca. Z zalozenie to ma byc wlasnie maly pojazd. A swoja droga przodu czuje sie w seicento swobodniej niz a astrze I.
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
6,7
8,2
~tofik66@vp.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
wzór przy tych wymiarach ideał zabrałem telewizor 32" z pudłem i wszedł kumpel przyjechał oplem omegą sedan i co sie okazało że nie wejdzie w seicencie rozłożone siedzenia przestrzeń wtedy duża jak na ten samochód wszystkie sedany to kanał tylko hatback
Fiat Seicento Hatchback 3d