Lista ocen Fiat Seicento (627) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 970 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stresu@interia.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
...jeżeli kupić to 3 letnie(najmniej stracimy na wartości).Patrząc obiektywnie nowy Sejcz kosztuje z opłatami i jakimiś dodatkami ok.30 tyś. Trzeba wybrać czy kupić za tą cenę nowego Sejcza czy używane inne( np.Corsa.Polo czy Fiesta). moim zdaniem najlepiej kupić 3 letniego Sejczka KONIECZNIE PRZEROBIĆ NA GAZ(jeżeli nie ma) a za resztę pieniążków pojechać np.na dobre wczasy:-)
~pucekk@gmail.com
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
jeżeli chcesz mieć w miare młode, zwinne i ładne autko do miasta, a szpanerstwo w ogole do ciebie nie pasuje, to za ta cene w tej klasie nie znajdzie się nic lepszego.owszem, mozna kupic matiza za 5tyś ze wspomaganiem, absem i gazem, ale co z tego jak wiecej bedzie stal w warsztacie nic jezdzil po drogach.. po za tym fiat to fiat i bardzo go lubie :)
~Grzezzgorz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Fiat wcale nie jest taki zły a ten model przedewszystkim tani w eksploatacji - części są najtańsze na rynku. Komfort jest naprawdę przyzwoity - biorąc pod uwagę cenę (i tak za drogi jak wszystkie) jest dobrze. Ja jestem zadowolony, jeździłem znacznie lepszymi modelami różnych marek i zawsze po nich jakoś miło mi się jeździ fiaciątkiem.
~Wojtas
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Oszczędniejszego autka to chyba nie ma! Z instalacją LPG koszt przejechania 100 km = ok. 11 zł. i jeśli o to chodzi to napewno nie ma sobie równych :-) i przy dobrej jakości gazu nie traci nic ze swojej niezłej dynamiki. Na gazie przejechałem ok. 45tyś. km nic się złego nie dzieje! Mógłby być troszeczkę większy, ale... i tak jestem ZADOWOLONY
~toto
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Przy małych przebiegach auto przjemne (zwłaszcza jak sie ktoś przyzwyczai do kiepskiej skrzyni i dziwnych pedałów). Niestt z racji tego, że to fait i do tego tani o auto trzeba dbać więcej niż o inne. No i w vanie to wyposażenie, którego nie ma... nawet licznik przebiegu dziennego jakoś padł ofiarą oszczędności. "Editione speciale...." :(
~BOSKI
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
ceny sa dobre za te samochody tylko z jakoscia jest gorzej proponuje zakupić dobry sprzęt audio i nie wsłuchiwać się mocno co skrzypi lub stuka po prostu te autka mają duszę i mimo wielu swoich wad sa sympatyczne i dają wiele radości z urzytkowania pozdrawiam wszystkich uzytkownikow sejow i zycze wszystkim szerokiej drogi
~mars
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jak na takie auto nie ma czego wiecej wymagac. Dobrze spisuje sie w miescie i tylko w nim, na trasie jest juz za slabe. Moze byc dobra alternatywa jako drugi samochod w rodzinie. Generalnie w trakcie calego uzytkowania oprocz rzeczy, ktore trzeba wymienic zwlasza jezdzac po miescie nie mialem zadnych powazniejszych problemow.
~marcin
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Gdybym miał kupić żonie - w porządku, może być. Oczywiście nie nowy - jego cena (27000PLN - grudzień 2004) jest absurdalna. Na szczęście jest bogata oferta używanych, jeżdżonych malutko, przez kobiety, szanowanych, serwisowanych a ASO. Jako podstawowy samochód w rodzinie lub środek transportu poza miastem - nie zdaje egzaminu.
~zdenek84@tlen.pl
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Cena jest dość niska (chociaż biorąc pod uwagę fakt, że samochód jako nowy kosztował niewiele ponad 20.000 zł utrata wartości jest mała). Ale jest to znana tendencja, auta małe (segment A), kosztujące niewiele jako nowe dość dobrze trzymają cenę. Jakość żadna, prostota jest największym atutem tego autka.
~On90
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Autko w sumie ok, ale bez rewelacji. Fatalne wyciszenie, tłuką sie i czeszczą plastiki, w mrozie to już wogole. ale dla kobiety i na miasto idealny., autko mam rok i przy przebiegu 68 000 wymienilem: piaste koła tylnego, linke hamulca ręcznego, chłodnice, kable wysokiego napiecia, świece, sonde lambda.