Lista ocen Fiat Seicento (627) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 970 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slaweks5
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Dosyć Drogie! Jak na auto za tą cenę i tej wielkości pali za wiele, ma mało miejsca jest w nim za głośno! Moim zdaniem lepiej kupić Golfa III i dopłacić do Disla ewentualnie z Gazem a w tedy będziemy czuć się bezpieczniej, mieć bardziej niezawodne auto, ekonomiczniejsze i bez porównania większe.
~Palmall
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Za te pieniądze jakie za niego zapłaciłem za nowego i ile straciłem na ratach oraz ile w niego już włożyłem pieniedzy, pewnie teraz jeździłbym autem dwa lata starszym i nic do niego nie dokładał. nigdy więcej nie kupię fiata.Nawet gdybym dostał go za darmo to bym go od razu sprzedał.
~ssc900@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Wszystkie samochody w naszym kraju są drogie i to nie nasza wina tylko kosmitów i cyklistów. Mój fiacik nie zapewnia mi bezpieczństwa ( patrz testy zderzeniowe GROZA) , przy wyprzedzaniu tira na piątym biegu (80-120km/h) bez problemu zdąże zmówić trzy zdrowaśki o pomyślny dojazd do celu).
~Paweł
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Trudno o samochód równie tani a jeszcze tak dobry pod względem technicznym i użytkowym. Używany egzemplarz w przyzwoitym stanie to raptem kilka tysięcy zł, za kilkanaście tysięcy jest wręcz dobrze. Nowe w promocjach zdarzają się za mniej niż 20 000 (wciąż puszczane są krótkie serie).
~cvx
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Ogromny plus dla seicento. Ceny zakupu i części są po prostu śmieszne. Amortyzatory komplet 4szt za 200zł, wahacze 60zł, kompletny tłumik od kolektora do końca 90zł, sprzęgło 130zł. Części karoseryjne to także groszowe sprawy. Dla studenta wymarzony samochód:)
~SLAVO
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Obecnie oferują wersję Fiat 600 za 21 900. Bardzo dobre auto dla niezamoznych ludzi. Wole kupić nowe mniejsze auto niż kilkuletnie sprowadzane z zachodu. Kolega kupił 4 letnią Vektre za 30 000 i wydał już około 5000 za naprawę i czeka go jeszcze remont silnika.
~BuFu
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
To autko jest super!mam 19 lat ale najezdzilem sie juz peugotem 406 polonezem i toyota corolla!jedynie toyotka ta sobie ale ... seicento jest male przytulne i szybciutkie!!!Komfortowe: cd szyberdach wspomaganie na 32 800 !Baja!Tylko jezdzic!!!Aha i pali malutko!!!:)
~agamemnon
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Podsumowując, cena sugeruje jakość. Dla jednych będzie to tanie, zgrabne autko, dla innych tandetne wozidełko. Jeśli kupimy egzemplarz nawet stary ale zadbany i z niezbyt dużym przebiegiem to biorąc pod uwagę koszty eksploatacji będzie to dobry zakup.
~dawidantczak@bioinfo.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Uważam, że ok. Moje seicento ma 9 lat i jest bardzo bogate wyposażenie (poduszka, autoalarm, centralny zamek, domykanie szyb z pilota, immobiliser itd.) i jestem w stanie sprzedać za 5tys. Za tą cenę chyba nic ciekawszego i w tym roczniku się nie znajdzie.
~clod
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Za tą cenę nie ma nic lepszego na rynku. Jedyną wadą jest wysokie zużycie paliwa, ale właśnie dlatego kupiłem auto wyposażone w instalację gazową, co przy spalaniu benzyny wynoszącym nawet ponad 8 litrów ma znaczący wpływ na obniżenie kosztów eksploatacji.