Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (358) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 519 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Weathers
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Na razie jeszcze mnie nie zawiódł. Raz dostałem ostrzeżenie w postaci komunikatu "loose connection" które udało się naprawić poprzez poprawę styków kostek komputera i akumulatora.
~lukasz
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jak już pisałem poniżej Stilo zaskoczył mnie raz na minus nagłą awarią hydraulicznego wspomagania sprzęgła. Usterka drobna, lecz nieco skomplikowała wyjazd wakacyjny.
~Przemas666
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Raz wyciekł cały olej bo jakiś debil przyczepił uszczelkę od zimeringu odwrotnie jak być powinno, a tak to nigdy mnie nie zawiódł a śmigam niemal codziennie ok.70 km:)
~kamil
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Żadnych poważnych usterek a nawet tych mniejszych. Może deska która na nierównościach potrafi zatrzeszczeć ale cicho i już się przyzwyczaiłem :) Może kiedyś będziemy mieli równe drogi
~Granat110
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Siadło mi wspomaganie, chociaż podobno to rzadko śc.Pęknięta sprężyna przedniego zawieszenia.Wspomaganie wymieniłem sam cena za urzywane 500zł.Sprężyny 400zł. z wymianą.
~Rajmundas
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Jak na razie nie dzieję się nic o czym bym nie wiedział. Wymiana rozrządu wraz z pompą to 360 zł + 170 robocizna Koło dwumasowe to duży wydatek , ale kalkuluję go na 1500zł za CZĘŚCI
~momo
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
ni z tego ni z owego w czasie jazdy samochód stanął i nie było biegów. Laweta itp. Odkręciła się jakaś nakretka w półosi a podobno nie miała prawa!bez sensu tylko koszty z tego były!
~wiel błąd
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
silnik od nowości szwankuje, wycieki oleju z silnika i turbiny, marne zawieszenie ( co 10 tys km coś trzeba wymienic), padający akumulator, zacinający się zawór EGR...
~donpedro
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
ostatnio przed przeglądem 60tys.km.poszedł dym.Okazało sie ze padła pompa wodna ale zrobiłem 300 km nieswiadomie.Fiat zwrócił 70% wartości częsci.Miło dla kieszeni.
~Tomek z Sosnowca
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
prócz zawieszenia które nie zawsze wytrzymuje stan naszych dróg to super. Miałem wcześniej inne auta i częściej bywałem na serwisie. Może was zaskocze ale najgorzej było z Golfem IV
Fiat Stilo Hatchback