Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (358) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 519 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MAREKMONSTER
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
1.w zimie komputer glupieje, w serwisie mowia, ze ten typ tak ma, nie sa w stanie podac przyczyny glupienia - auta nie da sie uruchomic 2. skorodowala mi miska olejowa (to sa dopiero jaja !!!!!!) uznana gwarancja 3. zepsula sie stacyjka-wymieniono na gwarancji BOJE SIE CO BEDZIE PO GWARANCJI :)
~ROZCZAROWANY
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
Podsumowanie: 50000 - uszkodzenie układu chłodzenia 60000 - akumulator, komputer zgłupiał, jazda do warsztatu na lawecie 110000 - wymiana sprzęgła, naprawa skrzyni biegów 130000 - wymiana przepływomierza To tylko te istotne które, które były albo kosztowne albo czasochłonne.
~malykack@gazeta.pl
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Przebieg 23000km, auto ma 11 m-cy, zupełny brak usterek. To dziwne ale naprawde nic sie jeszcze nie zepsuło. Jest juz po pierwszym przeglądzie (20000km) nie mam żadnych uwag do samochodu. Nie było zadnych napraw. Nawet klocki hamulcowe nie wymagały jeszcze wymiany.
~NELSON
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
przy 5000 tyś kilometrów przebiegu wymienlimi reduktor gazu bo coś mi tam pukało podobno poleciały membrany ale kiła, no i to stukanie w układzie kierowniczym (wymiana lewego amortyzatora, łącznikó stabilizatora lewy i prawy) zaczyna już mnie to wkurzać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~m
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Uszczelka pod głowicą wydmuchana mimo dbania o silnik i jego serwisowania, zbliżająca się nieuchronnie wizja wymiany pierścieni olejowych, sądząc po innych opiniach w internecie 1.6 Fiata - 103KM NIE jest silnikiem wartym polecenia komukolwiek.
~Mateusz.
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Brak większych usterek. SIlnik przy przebiegu 240 tyś brał 1,5 lita oleju na 15 tyś przebiegu. Największą naprawą było odbudowanie Sywindow (duży panoramiczny szyberdach). Skomplikowana i kosztowa naprawa. Naprawa droższa niż wymiana silnika(!!).
~Tosterkovsky
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Do tej pory nie miałem żadnych poważniejszy usterek (odpukać) i także o takowych nie słyszałem. Jeśli są jakieś problemy, zawsze można kupić kable i samemu się dowiedzieć co się dzieje :) można śmiało powiedzieć, że samochód jest raczej małousterkowy.
~Poznaniak
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
Z poważnych usterek to wymieniłem skrzynię biegów (ale to na skutek uderzenia w płytę chodnikową), raz musiałem robić przeguby i sprzęgło. To nie były tanie rzeczy ale ogólnie rzecz biorąc wielu poważnych napraw nie miałem i rozumiem, że coś się może popsuć.
~Helmut
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
I. Wymiana nagrzewnicy (po jej wymianie w PZMot Kielce trzeszczy cała deska + złamany zaczep nawiewu na przednią szybę. Nie polecam tych \"profesjonalistów\") II. Wymiana wariatora Czekam jeszcze kiedy sypną się cewki tu dzież inne badziewie.
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Hatchback
6,3
~Grzmi
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Nie była bardzo poważnych usterek, najwieksza wynikała z partactwa mechaników którzy nie umieli założyć pompki sprzęgła. Poza tym odpalam i jadę, czasami poduszka zaświeci czasami żarówka sie spali czasami nawigacja nie widzi satelit ale jedzie do przodu.
Fiat Stilo Hatchback