Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (358) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 519 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ria
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Przez dwa lata użytkowania auta nie zdarzyła się sytuacja w której musiałbym sporo dołożyć do auta ale to dzięki temu że poprzedni właściciel wymienił dwu-masa oraz zregenerował turbo wiec nie ma się co psuć.
~agata_krauze
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Główny problem to ecu+ skrzynia- w najlepszym wypadku 3 tysiące wydane, w najgorszym nawet 12, zależnie od jakości tego co załatwimy. Jeśli mamy bawić się w taką ruską ruletkę, za 12-15k radzę znaleźć toyotę.
~Sebastian
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Poważne usterki w tym samochodzie wynikają tylko i wyłącznie z nieodpowiedniej eksploatacji samochodu, np wymiana płynu w selspedzie czy też w silniku co rok, nie pamiętając o tym awarie gotowe.
~BP
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Pamiętamy, że choć to nie Ferrari to jednak wciąż mamy do czynienia z włoskim autem sportowym i dbamy o nie odpowiednio - zero poważnych usterek. Nie próbowałem i nie radzę próbować innego podejścia.
~Mad.Max
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
W Stilo z silnikiem JTD nie powinno się zdarzyć nic poważnego. Może wystąpić problem z poduszką pod skrzynią biegów (wada fabryczna) ale samochód nie stanie nam na drodze z tego powodu.
~użytkownik
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby samochód stanął w trakcie jazdy, ale niestety dwukrotnie nie udało mi się go poprawnie odpalić. W obu przypadkach okazało się, że padły cewki cylindrów.
~forteklapa@interia.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
BRAK!!! Oprócz wymiany części, które normalnie się zużywają i zapalenia się bez powodu kontrolki airbag (po wymianie centralki w serwisie- na gwarancji- problem ustał) nie działo się nic
~mieczyslaw
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
wysiadł akumulator przy temperaturze - 5, nie można bylo zapalic, serwisant dojechal doładował a nastepnie doładowano doładowano akumulator w serwisie Fiata , dalej było dobrze, czekam do drugiej zimy.
~krzysiek z Mławy
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
brak poważnych usterek, komputer pokładowy co prawda dwukrotnie sygnalizował awarię układu zasilania w paliwo, ale serwis nie wykrył żadnej usterki i resecie komputera wszystko wróciło do normy
~zbzwr@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
na początku było nieciekawie klima wariowała , okazało sie że nie był podłączony czujnik temp. pasażera, serwis dał sobie radę, brak poważniejszych awarii zawieszenie na naszych drogach zadziwiająco trwałe
Fiat Stilo Hatchback