Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (358) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 519 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof - Polska południowa
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
na gwarancji wymieniłem nagrzewnicę, części zawieszenia, teleskopy tylnej klapy, podkładkę wytłumiającą drgania silnika. malowana tylna klapa( lakier odchodził)
~fotokrak@op.pl
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
permanentnie siada wariator faz rozrządu (typowa alaria dla FIATA, LANCI i ALFy) nie mogą sobie z tym poradzić od lat i niestety padła skrzynia (brak 4 biegu0 ŹLE
~sikl0
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Poza elementami, które się zużywają (maglownica, reduktor, tarcze, klocki itp.) wszystko okej. Auto nie ma problemu z większymi usterkami.
~Tomir
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
wymiana sprzęgła ale daje wcześniej znać o sobie wiec spokojnie można to sobie zaplanować co prawda koszt z robocizną to około 1650 zł z olejami itp
~Jaskotel
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Nie ma takich. Prosty silnik, dobrze współpracuje z sekwencyjną instalacją lpg. Uniwersalne auto . Można nim jeździć w trasie i po zakupy czy do roboty.
~michalmrozek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Nigdy to auto nie zatrzymalo mnie na drodze,zadnych powaznych usterek mimo duzego przebiegu,Wymienilem rozrzad ale to nie uznaje za usterke
~krzysiekk
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Uszkodzona pompa sprzęgła - ledwo dojechałem, awaria alternatora. Co ciekawe nie zepsuło się nic ze świętej trójcy diesli: turbina, wtryski dwumasa.
~Rafał
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Zaraz po zakupie trzeba było wymienić sprzęgło, ale to część eksploatacyjna...tylko jego cena...sprzęgło + koło dwumasowe 2700 z robocizną.
~Radek84
Hatchback 1.9 JTD 100KM 74kW
Narazie nie mam zastrzeżeń, ale przejechałem dopiero 550 km :) więc chyba nie mam prawa do wypowiadania sie w kwestii nizawodności i poważnych usterek.
~Mikustcz
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Nie wiem czy mogę to nazwać jako usterkę, przy 164000 km wymieniałem sondę lambda, która jest przewidziana na ok 160000 km, po za tym nic.
Fiat Stilo Hatchback