Lista ocen Fiat Stilo Kombi (81) - Silnik

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rajdowiec
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
EGR dobrze co rok czyścić albo go wymieniać bo jeśli się tego nie robi to są tylko problemy. Najlepiej zaślepić i doglądać co 2 lata. Po 450 tys km auto nie zużywa ani grama oleju. Spalanie od 4-6 litrów a jak jeździ się bardzo szybko to i 7 zeżre. Regularna wymiana oleju i filtrów co 15 tys km a nie co 30 !
~Miskov
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Wyprzedzanie w trasie nie stwarza problemów. Silnik elastyczny. Zdecydowanie bardzie dynamiczny przy wysokich obrotach, na niskich nieco ospały. Przy pełnym obciążeniu 4 osoby w trasie bez problemów choć traci nieco na dynamice. Powyżej 4 tys. obrotów głośny przy spokojnej jeździe cichy.
~Wojtek
Kombi 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Żadnych usterek od początku eksploatacji. Bardzo dynamiczny, oszczędny i nowoczesny motor (CR). Jedyne co można mu zarzucić to słabe wyciszenie ale to w końcu disel oraz duże drgania. Przy wadze autka w zupełności wystarcza nawet kierowcom o zacięciu sportowym.
~Wojtek
Kombi 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
~motyl
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
mam stilo z LPG montowaną w serwisie Fiata (Tartarini). Od kilku miesięcy mam z nią ogromne kłopoty. Serwis nie może zlokalizować usterki i przez cały czas płacę rachunki za pseudonaprawę rzędu 300zł. Jeżdżę do serwisu Janeczko w Opolu, który Wam bardzo odradzam
~Michał
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Świetna dynamika przy nie wielkim apetycie na paliwo biorąc pod uwagę masę auta. W 100% wystarcza do jazdy, wyprzedzanie do żaden problem. auto ciągnie od dolnego zakresu obrotów., zejście poniżej 2000 obrotów nie sprawia, że auto robi się mułowate.
~astennu
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Silnik - ogromny pozytyw. Wyrywa do przodu. Doskonałe przyspieszenia, śmieszne spalanie - 5 l ON przy 120 km/h. 50 tys. km wspólnie nie zrujnowało budżetu - silnik nie zawiódł i nie kosztował nic, oprócz regularnych corocznych wymian.
~Nordic
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
są niedociągnięcia ale po ich poznaniu są błachostką i wiemy czego się spodziewać a mowa o wymianie żarówek H7. praktyka czyni mistrza. Nie ma siły 2 komplety na rok i to jest norma chyba że 1 komplet long live na rok.
~donstef2
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Tylko 103 KM na kombi to troszkę mało. Ale kupując stilo wiedziałem jak jeżdzi i że królem 1/4 mili nie będę. Dla mnie 4+. Troszkę zmartwiło mnie spalanie oleju. Ale zamieniłem olej z SELENII na Catrol magnatek i jejst lepiej.
~multiwagon
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Silnik bajka! Motor 115 km wystarcza dla komfortowej jazdy nawet przy załadowanym samochodzie. CR jest jednak dekadę przed pompowtryskami z wieśwagenów. Do tego niezniszczalna turbina przy rozsądnym użytkowaniu.
Fiat Stilo Kombi