Lista ocen Fiat Stilo Kombi (81) - Silnik

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JanTar
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Rewelacyjny, oszczędny, dynamiczny, najlepszy turbo diesel na naszych drogach. Piękny \"klang\" i rakieta przy wyprzedzaniu innych \"markowych\" autek. Niech żyje JTD!!!
~AW
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jestem kierowcą od 35 lat. Miałem wiele aut, ale nigdy nie miałem tyle problemów co z Stilo.Wymieniłem dwa silniki,jeżdże na trzecim. Wymieniłem trzy turbiny. Będę go sprzedawał.
~pav3l0s
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Silnik dynamiczny, trwały, niezawodny i ekonomiczny. Mam ponad 211tyś km i póki co nic nie nawaliło, oprócz wymiany akumulatora i świec żarowych
~wiklina
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Bardzo elastyczny, mało pali, nie bierze oleju, nie zawodzi, w porównaniu z poprzednią Vectrą 2.2 turbo diesel i Corollą 2.0 D duży plus na korzyść Fiata
~młody
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Jeśli poruszać się po równej drodze przy wyprzedzaniu radzi sobie nieżle. Jazda pod górę na krętej drodze wiąże się z koniecznością częstej redukcji biegów.
~kyeelt
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
chyba najlepsza rzecz w tym aucie mimo ze moc nie powala to jednak miedzy 90 a 120 ma po prostu kopa wyprzedzanie i dynamiczna jazda jest bardzo wygodna
~Slimi
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Bardzo dynamiczny, elastyczny i przy tym oszczedny. Nawet sie nie spodziewalem ze fiatu uda sie skonstruowac silnik o takich parametrach.
~maxclaud@wp.pl
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Trochę za leniwy - na niższych biegach (1-3) bez zarzutu, ale między 3 a 4 znaczna różnica. Wyprzedza się dość dobrze, ale nie perfetto
~WoJtEkM.
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
silnik spisuje się super - elastyczność jest naprawdę dobra (ponad 300Nm) miło popatrzeć na inne niby lepsze auta - jak nikną w środkowym lusterku ;-)
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Kombi
6,7
6,9
11,0
~lewyxxx
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Silnik ok. Szału nie ma, trochę muł, ale za to nic się nie dzieje. Może poza tym że trzeba dolewać oleju trochę.
Fiat Stilo Kombi