Lista ocen Fiat Stilo (1019)

~bajprzeznet
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
W tej klasie dla mnie auto prawie idealne. Wygodne, nawet bardzo w tej klasie. Dobre zawieszenie, dobre hamulce, Super trwały i ekonomiczny silnik, niezłe wyciszenie, dobre wyposażenie i mega tanie części. Jazda tym autem jest mega przyjemna i trasy 1000km nie sa problemem !
~multiwagon
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jak kiedyś sprzedam swoje auto to jego następny właściciel będzie bardzo zadowolony.
~Tricolors
Hatchback 1.9 JTD 100KM 74kW
z czystym sumieniem czwórka za całokształt. przeżyłem z tym samochodem wspaniałe chwile. 1500km w jedną stronę na mecz Górnika Zabrze w Budapeszcie, wypady nad morze, narty, przeprowadzki i emigrację. ciekawy samochód dla zwykłych ludzi.
~Shearer 81 shearer81@poczta.fm
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Ładnie chodzi, dość głośny ale jak to disel podobnie z wibracjami na niskich obrotach ale jak włącza sie turbina to czysta przyjemność:) dam mu plus 4. A jak szybko sprzęgło łapie:) ale do przyzwyczjenia. (Silnik)
~Kovi
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Dobrze wygladjacy, rewelacyjnie wyposazony, dynamiczny z zaweszeniem dajacym komfort ale i pewnosc w prowadzeniu, w rewelacyjnej cenie z tanimi czesciami i niezawodnym silnikiem. Minusy: Jak sie depnie lubi zjesc, skrzynia troche za wolna do sportowej jazdy, brak mozliwosci wylaczenia esp,
~Mishaxxx
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Szybki, Dynamiczny, Oszczędny. Co tu wiecej dodawać. Jeżedzę nim około roku. Ludzie piszą na tym forum o jakichś chorendalnych sumach za naprawy np sprężarka klimy 600zł ?? Skąd oni biorą te ceny chyba z ASO Fiata hehe. Na allegeo po 100zł a w pobliskim sklepie zamiennik za 130zł Usterki w komputerze to pryszcze. Kabel VAG KKL i 20min roboty i przerobiony aby wpiąć się w wiecej niż tylko diagnostyka silnika. Ja kupiłerm Stilacza od... (Silnik)
~sti
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Znakomite auto i szkoda, że niedocenione na rynku. Za umiarkowaną cenę komfort klasy średniej. Dobre materiały wykończeniowe w środku. Przestronne - nowe Brawo czy Astra nie dorastają mu do pięt. Bogato wyposażone. Jeżdżę już 7 lat i nie chcę zmieniać, więc spadek wartości aut używanych nie robi na mnie wrażenia.
~chudy z Gorzowa Wlkp
Kombi 1.9 JTD 80KM 59kW
Bardzo fajne niedocenione autko wersja 3d lub kombi nawet ładnie się prezentuje (wg gustu).
~Michał
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Świetna dynamika przy nie wielkim apetycie na paliwo biorąc pod uwagę masę auta. W 100% wystarcza do jazdy, wyprzedzanie do żaden problem. auto ciągnie od dolnego zakresu obrotów., zejście poniżej 2000 obrotów nie sprawia, że auto robi się mułowate. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo
10,3
~scotybz@wp.pl
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Samochód zdecydowanie wart polecenia. Przyjemnie się prowadzi, silnik jest całkiem żwawy. Dobry zarówno do miasta jak i na dłuższe trasy. Na pewno nie żałuję zakupu i polecam osobom poszukującym wygodnego, niezawodnego i odróżniającego się od konkurencji samochodu.