Lista ocen Fiat Stilo (570) - Silnik

Na liście zabraknie 449 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
W sam raz na codzienne dojazdy do pracy (30 km w jedna stronę). Dość dynamiczny (na wyższych obrotach) i ekonomiczny, nie bierze ani grama oleju Po 60000 wymieniłem rozrząd (pasek i napinacz) Przy komplecie pasażerów trochę za słaby.
~Jerry
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
jak na 80 km to jest very very.przede wszystkim elastyczność i niskie spalanie.Astra 3 benzyna 105km1,6 nie jest lepsza a miałem okazję porównać /w zakresie przyspieszeń 80 km w jtd =105km w tej benzynie-o spalaniu astry 3 powiem krótko - 2 razy wyższe
~Tomek z Warszawy
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jak do tej pory bez zarzutów. Silnik pracuje cicho, równo a dzięki zastosowaniu 6-cio biegowej szkrzyni elastyczność jest zadowalająca. Oczywiście z tym silnikiem przy pełnym załadowaniu nie można marzyć o dynamicznej jeździe ale na miasto jest jak znalazł :)
~arek
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
zrobilem autem 30000.tys. i chyba nawalil mi modul turbo bo przy przekroczeniu3000tys.obr.po nacisnienciu mocno gazu i niedaj boze pod gore to zapala sie kontrolka blad silnika . Prosil bym jak by ktos mogl mi powiedziec ile ten modul kosztuje
~Johny
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
przy pierwszej jeździe byłem w szoku, że to w ogóle nie jedzie. ale po 3-4 tys. km. silnik sie dotarł i teraz po ponad 10 tys. przyspiesza bardzo dobrze, nawet na niskich obrotach. bardzo podoba mi sie jego dzwięk :) lepiej jeździ na benzynie 98 niż 95.
~agata_krauze
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Bierze sporo oleju, paliwożerny także-6,5 trasa- miasto ok 8-9. Chodzi cicho- wiele problemów nie ma, odpala całkiem dobrze. Reszta całkiem okej, bez większych problemów- uwaga na rozrząd musi być robiony na blokadach fiatowskich
~Generał
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Hmm silnik 1.9 jtd to najlepszy diesel na świecie. Najwiekszy atut to bardzo niskie spalanie trasa to nawet 3.7l na 100 km. Jest bardzo elastyczny i trwały zero apetytyu na dolewki oleju. Polecam szczególnie tą wersję silnikową.
~astennu
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Silnik - ogromny pozytyw. Wyrywa do przodu. Doskonałe przyspieszenia, śmieszne spalanie - 5 l ON przy 120 km/h. 50 tys. km wspólnie nie zrujnowało budżetu - silnik nie zawiódł i nie kosztował nic, oprócz regularnych corocznych wymian.
~Nordic
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
są niedociągnięcia ale po ich poznaniu są błachostką i wiemy czego się spodziewać a mowa o wymianie żarówek H7. praktyka czyni mistrza. Nie ma siły 2 komplety na rok i to jest norma chyba że 1 komplet long live na rok.
~donstef2
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Tylko 103 KM na kombi to troszkę mało. Ale kupując stilo wiedziałem jak jeżdzi i że królem 1/4 mili nie będę. Dla mnie 4+. Troszkę zmartwiło mnie spalanie oleju. Ale zamieniłem olej z SELENII na Catrol magnatek i jejst lepiej.