Lista ocen Fiat Stilo (436) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 583 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawlak
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Celująco. Jako nowe auto było za drogie teraz można je nabyć za małe pieniądze. Nadwozie jest ocynkowane, najszybciej lecą dodatki na tylnej klapie (dodatki są wykonane z aluminium - utlenia się)
~marcin
Hatchback 1.9 JTD 100KM 74kW
Cena nowych samochodów w salonie w tamtym okresie była jakimś ponurym żartem. Obecnie używane są dość tanie. To chyba jeden z tańszych diesli w tej klasie, a przytym jeden z najmniej zawodnych.
~MM
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Egzemplarze kupowane z polskiego salonu zwykle nie mają takiego wyposażenia jak te z zagranicy ale też ryzyko majstrowania z elekktorniką jest znikome. W przypadku fiata lepiej nie ryzykować w tym temacie
~vip
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
w tym miejscu powiem tak jesli mialbym kupic samochod i ktos by zaproponowal mi golfa to nawet gdybym mial pewnosc ze stilo bedzie sie psulo a golf nie, to i tak kupilbym stilo. ale stilo sie nie psuje
~Paweł
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Samochód wart jest swojej ceny - wykonanie wnętrza, linia nadwozia (tu duży plus), wyposażenie, silnik (tu też duży plus), zawieszenie itd. Może zniechęcać niebieski znaczek Fiata... zupełnie niesłusznie.
~grzeh0
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
W tej wersji wyposażenia cena dość przyzwoita, ale jeżeli Wasz czas to też pieniądz, pomimo darmowego udostępniania samochodów zastępczych przez ASO, usuwanie usterek dużo mnie kosztuje.
~tony33@interia.pl
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Pierwsze modele były naprawdę drogie, ale kilkuletnie autko można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. miałem zamiar kupić inne auto, ale z tym wyposażeniem Stilo było bezkonkurencyjne i napewno nie żałuję.
~V70
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
po rabacie wyrwałem samochód za 66 tysięcy w wersji Multiwagon wyposażenie dynamic z paroma dodatkami. Glof w takiej wersji kosztował 78 tysięcy i nie miał skórzanej kierownicy oraz mniej miejsca wqewnątrz.
~marcinoo
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
chyba nieźle, choć w czasie kiedy go kupowałem, myślałem jeszcze o hondzie civic, i nissanie almera, czy wybór był dobry ? niewiem, z tych trzech modeli fiat miał chyba najpożądniejsze wnętrze
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo
10,3
~MAREKMONSTER
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
W AUCIE FULL WYPAS (KLIMA, ABS, ASR, EBD, 6 PODUCH ELEKTRYKA ETC.) ZA 60 TYS MOZNA KUPIC DUUUUUZOO LEPSZA MARKE. UTRATA WARTOSCI OK. 18% ROCZNIE. TO JAKIES NIEPOROZUMIENIE, SZKODA PIENIEDZY.