Lista ocen Fiat Stilo (436) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 583 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stilomaniak
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Trudno znaleźć samochód z podobnego rocznika, w równie dobrym stanie technicznym za tak małe pieniądze. Porównywane modele innych marek są dużo droższe, a \"skoro nie widać różnicy to poco przepłacać\". Polecam!
~Lancer1990
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Za taką cenę nie kupisz samochodu porównywalnego w rozmiarach, osiągach oraz jakości. Cena jest zdecydowanie okazyjna jak na samochód takiej klasy. W podobnym przedziale cenowym nie udało mi się znaleźć samochodu lepszego.
~bartek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Za takie pieniadze nie mozna kupic nic lepszego. Porownujac do GOLFA (wychwalany pod niebiosa przez niektorych) cenajest nizsza o ~10 tys. Oczywiscie mowa o samochodach takich samych (rocznik, silnik, wyposazenie, przebieg)
~Tomek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Jako nowe dość drogie. Swoje kupiłem w komisie przydilerskim : miało dwa lata 30 tys. przebiegu i było w idealnym stanie. Cena trochę wyższa niż w ogłoszeniach ale teraz wiem że było warto. Używane z pewnego źródła można chyba polecić
~Tomala
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Źle, sporo usterek, duży spadek ceny. OK coś pozytywnego na koniec. Uważam , że auto fajnie jeździ (jak jeździ rzecz jasna) i fajnie wygląda, choć to rzecz gustu. To był chyba mój ostatni Fiat (miałem poprzedni TIPO)
~og_witaj@wp.pl
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
w ziemi zamarzły mi zamki, ale wszyscy widzieli co wyczyniało Lazio Rzym w Krakowie więc nie powinno być to zaskoczeniem. Ma zato tyle zalet i jest tak sympatyczny, że trzeba mu to wybaczyć. W 40 stopniach pz czuł się za to świetnie.
~Adam
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Jak na Fiata bardzo dobrze wykonany elektryczne szyby lusterka klimatyzacja w moim przypadku panorama, wnętrze też nie wygląda źle niema aż tak dużo tandetnych plastików jak w przypadku Punto.
~PBajax
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Trzeba pamiętać, że to FIAT i jakość jest raczej słaba, ale mamy asr, abs, esp, poduchy, klimę i elektrykę. Na codzień wystarczy,a kolejne bajery to jeszcze więcej usterek tego i tak awaryjnego auta.
~Szalan13
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Za tą cenę można kupić kilka podobnych samochodów, jednak dla spokojnych kierowców, którzy nie lubią jazdy sedanami lub kombiakami, ale cenią sobie przestrzeń i komfort jazdy polecam tylko i wyłącznie Stilo
~Tomasz
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jeśli chodzi o samochód używany - rewelacja. Wiem, że jako nówka nie miał wzięcia, bo był za drogi. Na rynku wtórnym auto marzenie (cena/jakość). Można trafić naprawdę dobre egzemplarze.