Lista ocen Fiat Stilo (436) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 583 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bajubaj
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Tutaj nie ma konkurencji - cena załatwia wszystko - Utrzymanie śmiesznie tanie, a wyposażenie szczególnie pierwszych roczników bardzo bogate, normalką jest Elektryka, ABS,ESP,Klima,Centralny,Tempomat oraz dużo dodatków w cenie gołego zatyranego Golfa...
~lukasz
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Auto kupiłem w dobrej cenie (2012r, 12500) od serwisu fiata (samochód zastępczy) - dzięki temu wiedziałem dokładnie co było robione i kiedy. Jak na tą cenę dostajemy auto całkiem dobre, o klasę wyżej niż w przypadku "lepszych" marek typu VW czy Toyota.
~Mad.Max
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Oceniam używany samochód i w tym wypadku cena jest atrakcyjna natomiast gdybym miał kupić taki model 8 lat temu jako nowy to raczej puknął bym się w głowę, ponieważ cena w salonie była zaporowa. Tak więc cena za używany model jest dobra
~Styler
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Cena co do auta jest bd!!! Nie mozna tego powiedziec o Golf4 i Audi A3, za wyjezdzone zechly z bardzo ubogim wyposazeniem z rocznika 1998 trzeba zaplacic tyle samo co za Stilo z bd wyposazeniem malym przebiegem ponizej 70 000km no i rocznik od 2001...
~jarekh
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Po uwzględnieniu sporego upustu,Stilo wyposażone w klimę manualną,radio z odtwarzaczem cd,centralny zamek, światła przeciwmgłowe,el. szyby i podgrzewane lusterka , lakier metalik, był tańszy o ok. 5 tys. zł od najtańszych golasów innych marek.
~fides
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
auto kosztowało 80 tys traci na cenie jak diabli i ponadto same z nim problemy więc ocena opłacalności jest prosta sprzedać to można za 35 do 40 tyś więc dwa lata jeżdzenia samochodem w za cene 40 tyś to żenada zwłaszcza że 6 miesięcy przestał w serwise
~pragmatyczny
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
za cene golfa 1.4 benzyny 75 KM mam stilo 1.9 JTD o mocy 115 Km które na dodatek mniej kosztuje w eksploatacji i jest znacznie lepiej wyposażone. Wiem że stilo nie jest tak trwały jak golf czy corolla ale to zmartwienie osób które kupuja 10 latki.....
~Tomek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Nowy samochód w wersji 5-cio drzwiowej, lakier matalik nie przerocznikowany kupiłem za niecałe 40.000 złotych. Polecam "INTERMOT" Bytom. Za te pieniądze miałbym Fabię, Albe lub Talię z uboższym wyposażeniem. Jestem ze Stilo bardzo zadowolony.
~Jacek
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
Stilo jest tańsze od konkurencyjnych modeli innych marek z tym samym wyposażeniem. Długa gwarancja z możliwością jej przedłużenia dodatkowo zachęca do zakupu. Stilo to rzeczywiście nowa jakość u Fiata, przy czym jakość wzrosła bardziej niż cena.
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo
10,3
~lukas4567@interia.pl
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
133 koniki, 6 poduszek, ABS z EBD i BA, ASR i ESP, wnetrze wersja dynamic, klima, radio z CD, sky-window, metalic za 56000 - to co najmniej 10000 taniej, niż cokolwiek innego w tej klasie samochodów. Cena - oczywiście w promocji, stargowana o ok. 11000 zł.