Lista ocen Fiat Stilo (436) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 583 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~agata_krauze
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Auto ma wartość rynkową 3-4k(benzyna+klima)- powyżej tej ceny nie radzę kupować żadnego egzemplarza, ponieważ naprawy potrafią wynieść dwa razy więcej niż cena auta. Ba nie doradzam kupować żadnego egzemplarza, chyba, że na części...
~Maro
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Auto jak na swoją cenę daje naprawdę dobry komfort podróżowania, jest dynamiczne, wykonane dość fajnie (jednak to nie klasa premium - typowa średnia półka w porównianiu do Opla astry z tamtych czasów pokazuje wyższą półkę)
~anonim001
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Zle - aczkolwiek jakbym wybral bardziej popularny silnik to pewnie byloby lepiej. Moja mama posiada ten sam model, ale z silnikiem 1.6 i rocznik 2004 i poza drobnymi usterkami, ktore latwo usunac nie ma wiekszych problemow.
~say
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
tu jest przyzwoicie- za w miarę dobre pieniądze można wyłowić niezły egzemplarz ! Ludziska olewają markę fiat...dawne stereotypy...ale stilaki i nowe bravo to już niezłe samochody tylko niestety delikatniejsze od niemieckich
~scotybz@wp.pl
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Samochód zdecydowanie najtańszy w klasie i moim zdaniem na równym poziomie z konkurencją, natomiast wyposażeniem wewnętrznym na pewno z nią wygrywa. Do tego wersja 3d jest stosunkowo rzadko spotykana na drogach.
~stilo01
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
te auta traca na cenie bardzo szybko a to autko uwazam ze jest przynajmniej dobrej jakosci.spotkalem sie ze bardzo duzo ludzi chwali silnik jtd ja tez potwierdzam.blachy ma nierdzewki to tez cieszy.za ta cene zakupu nie zaluje
~lechoo1946
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
jakośc, dobra,wykonanie dobre nic mi nie trzeszcało, prze 98000 km ani w lecie tym bardziej w zimie,zero poważnych usterek silnik super ,skrzynia też,dobre przełożenia. mankament prześwit zbyt mały,auto i kierowca muszą go pilnować.
~ottor
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Birąc pod uwagę wszystkie plusy i minusy auta to stosunek jakości do ceny jest rewelacyjnyZa taką kwotę nie znam tak dużego i nowoczesnego auta z takim oszczędnym silniekiem i jednocześnie dobrym poziomie bezpieczeńswa biernego.
~AnitaW88
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
To jest chyba największa zaleta Stilo . Najlepszy Fiat - gwarancja 12 lat na blachę (wszystkie inne mają po 8 ,więc o czymś świadczy,)dobre wyposaarzenie , małą awaryjność.Coś myślę ,że pojeździ dłużej niż mój stary Opel Vectra .
~Alex
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Samochód na poziomie Golfa, może nawet bardziej niezawodny i z lepszymi dieselami (ale gorszymi benzyniakami), z całą pewnością o jedną klasę lepszy niż Corolla z tego okresu, a przy tym nieco tańszy i lepiej wyposażony od rywali.