Lista ocen Fiat Stilo (436) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 583 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysiek z Mławy
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
za podobne pieniądze nie znalazłem innego samochodu o takich wymiarach(np. bagażnika) i takim bogatym wyposażeniu. Samochód Stilo multiwagon 1,6 w wersji dynamic wyposażeniem i przestronnością bije na głowę konkurencyjego peugota 307 czy golfa kombi. Mój egzemplarz nie potwierdza opinii o awaryjności fiatów.
~Marco
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Kupilem uzywany dalem 22tys wiec ok, nowego pewnie bym nie kupil, ta wersja w salonie stoi 70tys! nie moja polka:) ceny czesci nie odbiegaja od innych samochodow. Kupilem go tez dlatego ze kumpel jest tam mechanikiem wiec na czesci nie wydam wiele:) Pewnie gdyby pracowal w Skodzie to bym opisywal skode:)
~Nacięty_na_diesla
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Pomimo wad jakie zauważyłem i problemów jakie miałem to uważam że jest to jedna z lepszych propozycji zakupowych. Trzeba jednak dokładnie sprawdzić samochód przed zakupem i nie kupować najtańszych egzemplarzy w które trzeba sporo dołożyć. Warto szukać dobrze wyposażonego egzemplarza
~Robert 88
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
ja moje autko zakupielm juz za 12tys w opcji ze skora, 3drzwiowe nadwozie, po zalozeniu gazu calosc wyszla 15tys, przy cenie paliwa gaz zwrocil sie po 12tys kilometrow, za taka cene nie ma auta tak wyposazonego, z takimi ladnymi osiagami a do tego naprawde przykuwajacego uwage.
~ Łukasz Ożga
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Cena jest dobra w stosunku do wyposażenia jakie oferuje stilo, ale im go więcej, tym więcej zmartwień. Mam dodatkowo szklany dach i okazuje się, że trzeszczy na wybojach, zapychają się odpływy. Nie zamyka się bez pomocy roleta. Można kupić lepsze auto za tą cenę
~Radek84
Hatchback 1.9 JTD 100KM 74kW
Za tą cenę nie kupiłbym auta z takim wyposażeniem (ABS, wspomaganie CITY, klima, ele. szyby, lusterka, komputer pokładowy - średnie spalanie, chwilowe spalanie, dystans A i B, przypominianie o serwisie i wiele wiele innych) i takim wyglądem (bardzo zadbany model mi sie trwfił).
~Shearer 81 shearer81@poczta.fm
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
No tu jest pole do popisu bo mnie niecałe 16 tys. autko kosztowało, rewelacyjnie wyposażone ze świetnym silnikiem, nie znalazłem nic lepszego za tą kase tej wielkości i tak wyposażone. VW w tym wyposażeniu i roczniku jakieś 8 tys. a nie wiadomo ile km zrobił.
~Mateusz.
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Za 10 letnie auto w dobrym stanie zapłaciłem naprawdę niewielkie pieniądze. Na golfa 4 lub audi a3 musiałbym wydać dwa razy tyle. Mając znajomych którzy posiadali takie auta to ilość usterek jest przybliżona, ale ceny napraw nie do porównania.
~Michał
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Za 8 000 (mniej raczej nie warto patrzeć) dostaje się dobrze wyposażone auto, z przedziału 2003- 2005 rok, pojemne, w miarę nowoczesne ale dużo zależy od wersji silnikowej, (mało udane benzyniaki prócz rzadko spotykanego 1.4 i ewentualnie 1.2)
~Artur
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Patrząc ile dałem za ten samochód kiedy był trzyletni to obecnie za tą cenę nie potrafię znaleźć równie dobrze wyposażonego, komfortowego, młodego samochodu z polskiego salonu z pewną historią (cyba, ze zgodziłbym się na silnik 1,0-1,2...)