Lista ocen Fiat Tempra (150) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 150 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kro2000@o2.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Tutaj też w miarę wporzo. Dobrze zestopniowana, lewarek chodzi miękko, łatwa do wyczucia. Czasami podczas cholernie szybkiej zmiany biegu zgrzytnie jakiś no ale to rajdówka nie jest..
~artur_rz
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
W posiadanej przeze mnie Temprze mam często problem z włączeniem wstecznego biegu oraz ogólnie drążek zmiany biegów chodzi bardzo mozolnie i ociężale.
~Sławek slis@wp.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
bieg wsteczny, wchodzi bardzo żle,skrzynia na luzie pracuje głośno-jakiś grzechot, ale to już tak od 120000 więc nie robię tego- może tak ma być... :-)
~klosz007@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Problemy z drugim biegiem (zgrzyty przy zbyt szybkim włączaniu) - synchronizacja dwójki to słaby element skrzyni. Haczenie przy włączaniu wstecznego.
~rosama
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
Zgrzyta drugi bieg, ale to przypadłość skrzyń w Tipo/Tempra, no i poprzedni właściciele nie wiadomo jak się z nią obchodzili...
~poul1987
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Gdyby nie była na tych wodzikach tylko normalnie to by było super a tak to trzeba o to dbać i też będzie bardzo dobrze chodzić :)
~KOJAK - Student
Kombi 1.9 TD 80KM 59kW
Wszystko bylo w porzadku ale ostatnio po 265000 cos mi wyskakuja biegi z 1 i 3 nie wiem czego. A tak wczesniej to dobrze
~Szurek
Sedan 1.6 86KM 63kW
Skrzyniabiegów ma jeden wielki minus - brud dostajesię do tulej i cięrzko wtedy wbić bieg, a w najgorszym wypadku wybija bieg.
~Adam
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
bardzo fajna tylko wsteczny bieg nie zawsze wychodzi ale to chyba winia sprzegla nie zawsze do konca rozlączy
Dziennik kosztów dla Fiat Tempra
12,2
10,8
~Sobek
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
Strasznie długi skok lewarka, a przełożenia wskakują strasznie wolno. no ale to przecież nie jest auto sportowe.