Lista ocen Fiat Tipo I (214) - Widoczność

Na liście zabraknie 304 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piters1579
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
wiadomo: rewelacja, i to nie tylko dzięki olbrzymiej powierzchni szyb ale także za sprawą wysokich siedzeń (nawet niscy kierowcy nie powinni mieć problemów z widocznością). lusterka też ok -duże i łatwe w regulacji (przy okazji: w ciągu 5 lat jeżdżenie tipo kilka razy udało mi się sprawdzić odporność na uderzenia - naprawdę mocne ;). światła: dobre żarówki + dobra regulacja i nie jest zle
~hm
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Widocznosc jest srednia. Tylne slupki przeszkadzaja przy wyprzedzaniu i zmienianiu pasa, choc ta usterke w pewien sposob niweluje szerokie lusterko. Dosc niewygodne (dla osob powyzej 178cm) jest sposob siedzenia w Tipo (siedzi sie wysoko przez co nie widac np. swiatel drogowych zawieszonych nad jezdnia). Przeszkadzaja takze slupki boczne z przodu.
~Bartłomiej
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Widoczność dobra szczególnie dla niskich kierowców (dość wysoko montowany fotel, dobra regulacja).Lusterko tylne lepiej wymienić na szerokokątne. Błyszcząca deska rozdzielcza może odbijać się w przedniej szybie - nie pucować!.
~mrk69
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Widoszność ok, czasem przeszkadza mi lewy słupek, ale w porównaniu z innymi samochodzmi jest lepiej. Tył, szyba ok, jednak kiedy zaparuje jest wielka lipa, ponieważ odparowanie trwaa...i trwaaa
~Kamil
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
w aucie, siedzi się dośc wysoko, dzięki czemu widoczność jest naprawde dobra. Między czasie posiadałem również drugi samochód (megane coupe 2.0) i tam nie było tak dobrze z widocznościa - no ale to wiadomo.
~stefaniada@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
problem z wycieraczkami, oryginały drogie, zastosowałem przeróbkę ze zmienionymi mocowaniami od fiata Bravo, teraz skrzydła kosztują mnie 30 zł/szt. i są na każdej stacji benzynowej
~mpawlowski@silesianet.pl
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Tutaj naprawde dobrze, niezalezne zawieszenie robi swoje. Wachacze faktycznie sa slabym elementem. Dla mnie troszke za twarde jak na miasto, ale na trase idealne.
~zbyszekiada28@.pl
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
dla mnie widoczność z tego auta jest super widzę wszystko co chce najlepsze dla mnie jest to ze ma wysoko siedzenia dla mnie jest to super
~Tipo driver
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Szyb co nie miara. Wąskie słupki nie utrudniają widoczności. Tylne boczne szyby za drzwiami w wersji 5-cio drzwiowej znakomicie ułatwiają widoczność.
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo I
10,9
~Tomzik
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Do przodu ok, do tyłu tez nie najgorzej czasem pomagają ostatnie tylne okienka w kształcie równoległoboku. Duży plus za niemałe i szeroko rozstawione lusterka.