Oceny Fiat Uno I

Fiat Uno I - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Uno I

~Unolot
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Nigdy mnie to auto nie zawiodło,jak poleciała uszczelka pod głowicą ,zrobiony został kompletny remont tak dla mojej satysfakcji i dla zdrowia mojego unolota,w końcu sobie robiłem,wymieniłem wszystkie zużyte podzespoły,w sumie to jakieś pierdułki,pierścienie nominalne,auto jęździło do tąd aż brat nie zaliczył pieńka i rozerwał podłoge,teraz stoi i niszczeje a ja kupiłem inne też fiata ale maryche,zobaczymy jak to będzie.Jak ktoś chce kupic to...
2,9
~mykita, mikicin7@wp.pl
Hatchback 0.9 45KM 33kW
jak na taki silnik to chyba dużo palił, strasznie słaby - pod górkę problemy z wyprzedzeniem nawet konia z wozem, wszechobecna korozja ale to chyba nic dziwnego w 13 letnim Fiacie, cały czas trzeba było w nim coś grzebać-wymieniać i ciągle dolewać oleju
3,8
~miliard@onet.eu
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Za 7 tys. nie ma alternatywy dla auta tej wielkości i z tego rocznika. Uważam że to dobry wybór dla młodej rodziny z małymi dziećmi. Jednak moja opinia jest trochę subiektywna bo Uno porównuję do CC, którym zrobiłem 102 kkm. Ogólne wrażenie po 2 tygodniach użytkowania jest na 4 z dużym +
~killer666
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Gdyby nie 3 drzwi (u mnie), to dobry pojazd na tanie auto rodzinne. Z tyłu miejsca tyle, co w nowych, o klasę większych autach i bagażnik tak samo. Limuzyna toto nie jest, ale nie boi się też dalszej trasy. Za to do miasta - w sam raz. Mały problem z parkowaniem. Dobrze wyczuć gabaryty auta. Pozbyłem sie swojego przez rozbicie, bo tak bym nim dalej jeździł, dopóki by się sam nie rozpadł:))
~Krzysiek
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Ogólnie mówiąc samochód jest Dobry dla początkującego kierowcy lub rodzinki za małym budżetem. Mło pali , w miarę szybko jeździ. Niestety trzeba dbać o blachę. Najlepiej ją zabezpieczyć zaraz po kupnie owego auta.
3,6
~eryk_77
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
proste auto jezeli ktos ma male wymagania i niewielkie potrzeby, dobre na jazde w miescie i okolicach, na trasie za słabe, ten silnik uniemożliwia szybkie wyprzedzanie, pozatym lekkosc auto powoduje znoszenie auta przy zawiewach

Usterki Fiat Uno I

Fiat Uno I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~dario
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
samochód doskonały po mieście i małe wypady poza miasto.silnik naprawde bez awaryjny oprócz wycieków.wygodne fotele wysoko osadzone.bagażnik np.większy niż w cc.dośc tanie części w duzym wyborze zastępczych.jedna największa wada to blach,chyba ze ją często konserwujesz-koniecznie nadkola
2,8
~bartek ohv91@wp.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
pasmo nieszczesc klopotow i skarbonka bez dna to UNO ten model to mieszanka chyba wszystkich fiatow czesci pasuja od roznych modeli nie do kazdego uno pasuja czesci od uno nawet mi to powiedzieli w serwisie fiata, szoda pisac ja sie bardzo zawiodlem na tym samochodzie porobilem w nim wszystko co mi sie walilo palilo itd a teraz podobno dobrze komus sluzy w bielsku
~ves
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Bardzo dobry samochodzik. To auto przy właściwej eksploatacji i terminowej wymianie zużywających się elementów jest ekonomiczne, ma całkiem przyzwoite osiągi, dobrze się prowadzi, jest całkiem wygodne dla 2 osób i całkiem ładnie wygląda.
1,7
~w
Hatchback 1.0 44KM 32kW
szkoda dalej gadać- po 106000 km przebiegu samochód złom ( miałem go od nowości z salonu)