Lista ocen Fiat Uno II 1.0 48KM 35kW 1998-2000 (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vox@free.silesianet.pl
Hatchback 1.0 48KM 35kW
trzyma się drogi puki nie trzeba przyhamować na zakręcie (potrafi pływać, podsterowny), zawieszenie za delikatne (po wjechaniu w dziurę ze średnią prędkością musiałem prostować wahacz przedni prawy bo zgubił kąt w pionie, ale serwis powiedział, że te typy tak mają - nie dajcie się nabrać na wymianę wahaczy, można je naciągać na ramie i jest to stosunkowo tanie)
~Tomasz Kobrzyński
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Bez żadnych zastrzeżeń - może tylko armotyzatory powinny być trochę trwalsze - po 80 tyś TRZEBA wymienić, nie ma siły. Poza tym ja po 90 tys musiałem wymienić cały układ kierowniczy. No i ten brak wspomagania ...
~Michal "Mis"
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Trzyma sie drogi dosc dobrze, choc za bardzo sie wychyla w zakretach. Nie lubi poprzecznych nierownosci (jak kazdy krotki).
~Artix
Hatchback 1.0 48KM 35kW
auto czesto przeciazane wiozlem nim nawet 1000 kg ladunku, siedzial na asfalcie ale 80 km/h wyciagnal a zawieszenie przezylo
~dodosz4
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Po Wymianie przekładni prowadzi się dobrze, ale brakuje sztywnosci przy większych predkosciach
~MegaW
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Ogólnie nie ma na co narzekać samochód jest dość chybotliwy ale jest to normalne przy jego wysokości
~uno clip
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Nie ma co gadać - ściąga, zawieszenie tłucze - naprawy wiele nie pomagają - ale do przodu jedzie :)
~Małopolanin
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Nie było roku abym nie wymienil czegos w zawieszeniu, ale nasze drogi i 30000km rocznie robi swoje
~sling@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 48KM 35kW
kierownica chodzi trochę ciężej niż na początku, ale nie wpływa to na sterowność pojazdu
Dziennik kosztów dla Fiat Uno II 1.0 48KM 35kW
6,9
~kamiol
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Buja... wozi... przechyla na zakrętach ale odziwo trzyma się drogi.