Lista ocen Fiat Uno II 1.0 48KM 35kW 1998-2000 (21) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamiol
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Tu totalna porażka Zimą można zamarznąć, szyby trzeba odszraniac skrobaczką z zewnątrz jak i we wnątrz! totalna porażka i zaraz po odszronieniu znowu nic nie widać ;/ do pracy mam 5km i dopiero gdy dojadę do pracy od dolu jakies 15 cm się rozpusći nie jest - Zimą nie działa Latem jest lepiej ale zeby bylo śmieszniej wtedy chlodne powietrze nie leci... reasumujac zimą można zamarznąć a latem sie rozpuscic jeszcze ratuje to ze można szyby...
~Tomasz Kobrzyński
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Jak to mówi moja żona - jak grzeje to śmierdzi jakby stare brudne skarpety się suszyły (ale grzeje super), nawiew zimny też OK, u mnie jest w 3 wariantach - szyb, nogi, kabina. Tylko niestety na 3 najwyższym poziomie strasznie harczy kratka ...
~Małopolanin
Hatchback 1.0 48KM 35kW
w lecie jakos wieje ale na zime tragedia, ja po prostu zaslaniam pol chlodnicy, nie ma opcji cieplego nawiewu na kierowce, ale da sie zyc, jezdze zawsze bez kurtki
~Artix
Hatchback 1.0 48KM 35kW
zima grzeje podobnie jak latem ale 2 opuszczone szybki zalatwiaja sprawe, przy otwarciu tylnich strasznie glosno ale po co je otwierac
~MegaW
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Jest to pięta achillesowa uniety w większości model problem z ciepłym powietrzem a w moim modelu ciągle zaparowane szyby
~uno clip
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Słabo dmucha. Ciepły nawiew może lecieć TYLKO na szybę bądź nogi - ze środkowych nawiewów tylko zimne :/ Wpadka!
~vox@free.silesianet.pl
Hatchback 1.0 48KM 35kW
rozdział na nadmuchy ciepłego i zimnego powietrza to bezsens, w zimie ręce marzną, bo autko ogrzewam nawiewami na nogi...
~Pit
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Plus i minus - nadmuch powietrza z ominięciem nagrzewnicy (cieple na szybe, zimne do kabiny) - ale wymaga przyzwyczajenia
~hubimar@poczta.fm
Hatchback 1.0 48KM 35kW
ogrzewanie super, wentylator głośno pracuje, jest super ale przy pręd. od 120 i więcej
~giekar@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 48KM 35kW
niespodzianki na minus w wentylacji, raczej nie do przyjęcia, podobnie nadmuchy z ogrzewania