Lista ocen Fiat Uno II 1.4 i.e. 70KM 51kW 1995-2000 (87) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 157 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariano
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Takie auto można kupić za 800-2000 zł w zależności od rocznika i stanu. Moim zdaniem za taką cenę nie można narzekać. Oczywiście trzeba poszukać egzemplarza przyzwoitego, bo jak to przy takim wieku auta jest wiele "zgonów", zresztą tak jak i przy innych autach z tego rocznika. Tak jak pisałem wyżej, jak ktoś szuka auta do dojazdów do pracy i poruszania się po mieście jest ok (u mnie brak wspomagania trochę utrudnia parkowanie)
~AntyfanUNO
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Auto dla ludzi o stalowych nerwach, ilość drobnych usterek pomimo tanich części powoduje duże obciążenie dla budżetu. Mówiąc krótko: na ekonomiczność auta składa się ekonomiczne spalanie, niska usterkowość - UNO 1.4 nie wywiązuje się z powyższego. I na koniec moja rada dla szukających taniego auta: chcesz się wkur..ać to kup Uno jak zobaczysz jak ulega biodegradacji to szlag cię trafi. Pozdrawiam AntyfanUNO
~adam8731
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Jakość do ceny... Uno nie ma chyba konkurencji w tej kategorii. Jeździłem oplem, w którym tapicerka wyblakła od słońca i popękała, w uno nic takiego się nie dzieje. Generalnie jest to samochodzik którego utrzymanie mało kosztuje, a jedzie się dobrze i wygodnie (do porównania polo 2 generacji to po prostu zabawne autko w którym maiłem problem się pomieścić z racji moich gabarytów). W mojej ocenie 5+
~robert__k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Za te pieniądze i z takim przebiegiem to warto go mieć. W wersji 5-drzwiowej wygodny dla większej rodziny. Podobno w okolicach 100 tys km przebiegu zaczynają się sypać po kolei podstawowe podzespoły (pompy, sprzęgło itd.) ale ja nie doczekam takiego przebiegu, więc zawsze się za moją "jedynką" będę ogladał na ulicy.
~TOMEK
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
SĄ TO SAMOCHODY DROGIE(JAK NA ICH WALORY UŻYTKOWE) STARZEJĄ SIĘ BARDZO SZYBKO 5 LAT I NA ZŁOM CHYBA ŻE MA SIĘ DUŻO PIENIĘDZY NA REMONTY OGÓLNIE FIATY SĄ KIEPSKIE SĄ TO AUTA DLA BIEDNYCH A BIEDNYM BARDZIEJ POLECAM RODZIME FSO POLONEZY ALE W DOBRYM STANIE I KONSERWOWANE
~Maciek z Bełchatowa
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Za teraz juz śmieszne pieniądze dostajemu prosty acz niezawodny samochód. Wystarczy zobaczyć ile ich jeszcze jeździ a więc ludzie mu ufają. Prostota ma ta zalete ze jak cos padnie to można samemu naprawić a jak nie to każdy mechanik bedzie potrafił.
~Zdzisław
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Świetny stosunek jakości do ceny. Kupiłem 9 letnie auto w cenie 6.000,- złotych. Po przejechaniu 90.000 km nie żaluję tej inwestycji, auto odwdzięczyło się mała awaryjnością, świetnymi osiągami i małymi kosztami utrzymania i eksploatacji.
~Cossi23
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Aktualna wartość rynkowa Uno (1000-2000zł) dobrze odzwierciedla jakość tego samochodu. Za taką kwotę nie można wymagać wiele od tego leciwego autka i faktycznie nie wiele się dostaje, jeśli chodzi o bezpieczeństwo bądź komfort.
~Macioo
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
nie wymagajmy cudów te samochody pojawiły sie w salonach juz w 89 roku przynajmniej czesci są tanie a budowa prosta umozliwia samodzielne naprawy wybór na rynku jest spory zadbany egzemplarz napewno pojedzi jeszcze jakis czas
Dziennik kosztów dla Fiat Uno II 1.4 i.e. 70KM 51kW
8,7
~Łukasz
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Ceny obecnych egzemplarzy Fiata UNO według mnie są bardzo przystępne, dla mnie nawet za niskie bo za taką cenę jaką mogę dostać za swojego Uniaka nawet nie chciałbym go sprzedawać i raczej nigdy się na to nie zdecyduje.