Lista ocen Fiat Uno II 1.4 i.e. 70KM 51kW 1995-2000 (87) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 157 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
rewelka auta sa dosc tanie wytrzymale a czesci kosztuja grosze mialem fart z tym egzemplarzem bo jest jak nowy ma udokumentowany przbieg itd ale mam tez drugie uno 1,0 od 97r wiec wiem co i ja z tymi samochodami..
~Adam8731
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Tu UNO niema sobie równych. Autko kosztuje naprawdę niewiele, jak i przy zakupie, tak i przy eksploatacji. Tańsze jest chyba tylko Tico, ale jak mam być szczery to nawet \"do pięt mu nie dorasta\".
~kaku1997@gmail.com
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
biorąc pod uwagę że tańszych części już nie ma ,mechanicy znają auto na wylot i jeżeli ktoś potrzebuje samochód który byle jak wygląda i prawie nic nie kosztuje ale jeździ to tylko uno
~seqs@vp.pl
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Ojciec kupił mi go za 5 tysięcy. Teraz właśnie w wakacje zmienić auto i uważam, że jak wezmę za tego uniaka ze 4 tysiące złotych to będzie cud. Samochód za jakiś tydzień, dwa będzie do sprzedania.
~PiotrekM
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Kupiłem okazyjnie, i polecam każdemu kto nie ma kasy na coś lepszego. nawet jak coś padnie, to auto jest bardzo popularne i częsci nie są drogie. Dobre jako pierwsze auto i nie tylko.
~Michal - UNOMANIAK
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
cena do jakosci mozna powiedziec ze good :D lac i jechac a stukow nie sluchac - ja mam ponad 93db i ponad 1200W w RMS wiec jesli chce to nawet pasazera nie slysze:D
~Michał T.
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Za tą cenę nie znajdzie się niczego lepszego. VW Golfy itp. nie mają z czym konkurować. Każde auto czasem zawiedzie, a mimo złej opinii Fiaty robią to bardzo rzadko...
~esdr
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Można natrafić na niezajeżdżony egzemplarz za przystępną kwotę, zdecydowanie polecam- posłuży jakiś czas póki korozja nie zje karoserii :)
~RedSoon@op.pl
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
10cio letni egzemplarz można już kupić za ok. 4000 zł nie jest to tak wiele biorąc pod uwagę,że jego eksploatacja nie bedzie bardzo droga.
~Bobas
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Jak dla mnie BOMBA, na nowe mnie nie stać, a jeśli chodzi o autko używane...nie zamienię go na żadne inne w tej klasie i cenie samochodu.