Lista ocen Fiat Uno II 1.4 i.e. 70KM 51kW 1995-2000 (100) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 144 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cossi23
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Auto nie jest najlepiej wygłuszone, co widać nie tylko po masie, ale również po wnętrzu. Drzwi są bardzo cienki, a wewnętrzna strona klapy bagażnika straszy gołą blachą. Aczkolwiek nie ma tragedii (maska silnika posiada np. matę wygłuszającą) i przy spokojnej jeździe nie ma problemów z słuchaniem muzyki, bądź prowadzeniem rozmowy.
~mariano
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Auto konstrukcyjnie jest już z innej epoki więc wymaganie aby tam było cicho mija się z celem. Przy prędkości do 70 km/h jest ok, powyżej już zaczyna się robić nieprzyjemnie głośno (aczkolwiek mój znajomy stwierdził, że to były prawdziwe auto bo było słychać że żyją, dlatego też daję naciągane 3 :)).
~Macioo
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
przegroda jest wyciszona zarówno od strony kabiny jak i od strony silnika dodatkowo zastosowano wyciszenie maski silnika bardziej przeszkadza szum powietrza opływającego kanciatą karoserie i szum opon ale to tylko przy wiekszych prędkościach
~Łukasz
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Wyciszenie jest całkiem dobre. Wiadomo słychać opór powietrza powyżej 200 km/h :P A tak serio to naprawdę jest ok, nie jest w nim ani za głośno (jesteś pewien że nie jedziesz traktorem) ani nie jest za cicho (jesteś pewien że silnik ci nie zgasł) ;-)
~adam8731
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Samochodzik nie należy do cichych, przy większych prędkościach obrotowych silnika, jego dźwięk daje się we znaki. Myślę jednak że kwestię tą rozwiąże po prostu głośniejsze puszczenie radia i wraca wszystko do normy.
~Maciek z Bełchatowa
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Tu można by popracować nad wygłuszeniem. uszczelki w drzwiach juz sie troche wygniotły i gdzieś z tylnych drzwi lub bagażnika słychać tylne koła. Ogólnie do 100 można jechać powyżej robi sie głośno. Chyba ze to wina moich opon.
~Paweł
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Do około 110 km/h jest ok. Powyżej 120 km/h zaczyna się robić głośno. Prędkości maksymalne - 175-180 km/h powodują ze nei słychać nic poza silnikiem. Jednak jeśłi się jeździ zgodnei z przepisami, to nie wolno dać oceny niższej niż 4.
~Michal - UNOMANIAK
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Po wymianie lozysk to ja nawet nie wiem czy mam silnik wlaczony ale juz powyzej 170 wiem ze jade (przy 195km/h czlowiek nie slyszy wlasnego rozumu - moze dla tego ze zostal daleko z tylu przy takiej pretkosci)
~maniek
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
jest dobrze jak na te klase samochodu wiadomo ze w autach segmentu b jeszcze do niedwna w sumie to az do modeli produkowanych obecnie nie stosowano zbyt wielu form wyciszenia auta , ale zle nie jest

Usterki Fiat Uno II

Fiat Uno II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~RedSoon@op.pl
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Silnik 1.4 na wysokich obrotach chodzi b.głośno. Więc na trasie przy 150km/h rozwala łeb... można się do tego przyzwyczaić (ja miałem końcowy wydech jakiś zamiennik za 80 zł - takze wiadomo o.co.chodzi).