Lista ocen Ford Escort (2208)

3,7
~Maciek Bolesawiec
Ford Escort IV
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Auto dobre na początek jako pierwszy samochód. Tak jest w moim przypadku. Polecam innym młodym kierowcom. Atuty tego auta to Ma dobrego kopa u mnie jakieś 7s do setki. pali nie wiele jak na tą pojemność psuje sie dość rzadko oraz części zamienne nie są zbyt drogie.Polecam !!
3,1
~michaltetek@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Bardzo tani bardzo dobrze wyposażony samochód (klima, ABS, poduszki, el, szyby, lusterka, Podgrzewana el. przednia szyba i lusterka, dynamiczny bardzo oszczedny silnik a z drugiej strony mocno rdzewiejący, dość awaryjny i nie najtańszy w utrzymaniu.
3,6
~Tomasz
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Aut na rynku wiele więc jest z czego przebierać. Za naprawdę niewielkie pieniążki można trafić solidne i użyteczne auto. Co do wersji wyposażenia to tylko \"Helmuty\" wiedzą o co im chodziło. Ja mam 2 poduszki, szyber, wspomaganie, koła 14\",perłowy lakier, radyjko TOP a nieregulowaną kierownicę i siedzenie kierowcy.
~ASETINGER
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
To naprawdę kawał bardzo dobrego i dość taniego samochodu. Konkurencja przy takich samych osiągach i wyposażeniu życzy sobie dużo więcej-moim zdaniem bez podstawnie. Fordy to dobre solidnie wykonane samochody,szczegulnie tyczy się to escorta ostatniej generacji/i w moim przypadku wersji kombi wyposażonej we wspomaganie,ABS,elektrycznie sterowane szyby, reflek.przeciwmgielne, relingi dachowe, klimatyzację, welurową tapicerkę. Bardzo dobry...
~Mazi
Ford Escort VI
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Bardzo satysfakcjonujący samochód, sprawia solidne wrażenie i nieźle jeździ. Ma oczywiście swoje wady, głównie z zakresu ergonomii i w moim przypadku spalania. W wersji trzydrzwiowej, na alufelgach wygląda niemal sportowo.
~Focus.
Ford Escort IV
Hatchback 1.3 60KM 44kW
W stosunku do malucha nie ma co porównywać. Po przesiadce ze 126p auto wydaje się być ideałem. Przydałby się jednak mocniejszy silnik (1.6 16V 105 KM), i trochę lepsze wyposażenie (między innymi wspomaganie kierownicy).
3,2
~rraffall@ahoj.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
raczej zadowolony jestem z niego, w prawdzie do 306 to mu daleko ale za te same pieniądze ma sporo dodatków
~chris_kn
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Bardzo dobry samochodzik. Mam tylko wrażenie przeglądając to forum i słuchając opinii innych, że po prostu bardzo dobrze trafiłem. Pewnie bez znaczenia nie pozostaje fakt, że autkiem praktycznie jeździła jedna osoba (ja nie może zrobiłem 25 000)
~N.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Całokształt wypada przeciętnie, za dużo pali, bierze olej, pełno drobnych usterek, a jak coś większego walnie to spore kwoty. Z drugiej strony ładnie wygląda, jest przestrzenny spory, samochód rodzinny, ma przyśpieszenie, lekki + 90km + oryginalne świece i kable motorcrafta dają powera. Samochód wypada przeciętnie.
Dziennik kosztów dla Ford Escort
9,6
11,0
~Makler
Ford Escort VI
Kombi 1.4 73KM 54kW
Ogólnie pozytywnie, nawet bardzo. Mam wersję "skandynawską" bez możliwości wyłączenia świateł - ciekawa opcja. Jestem 3cim właścicielem. Naprawde fajne auto, szczególnie do pracy...
Ford Escort