Lista ocen Ford Escort V Hatchback (143) - Całokształt

Na liście zabraknie 165 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MIK / mik@poczta.fm
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Patrząc przez pryzmat przebiegu i czasu użytkowania to samochód mieści się w przeciętnej. Gdybym był jego właścicielem (a jest nim mój pracodawca) to bym go chyba z rozpaczy sprzedał albo rozbił. Teraz już nic się nie pieprzy. Prywatnie Forda nigdy już nie kupię i to nie dlatego, że ten egzemplarz jest kiepski. Różne złe historie trafiają się innym znanym mi Fordom.
~Zadowolony właściciel Forda
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Nie jest to auto idealne ale akurat mój egzemplarz jest udany.Wiem że inne escorty może są gorsze ale mój jest udany.Mam go nie cały rok ale kupiłem od rodziny gdzie użytkowali go jakieś 5 lat i oprócz tych rzeczy które si standardowo wymienia to tylko padł im akumulator.Więc nie szukałem nic innego tylko kupiłem od nich.Jak narzazie warto było.
~PanNikt
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
ogólnie dobry samochód, często jednak lubi wysiąść jakiś drobiazg typu podświetlenie deski rozdzielczej, brak spryskiwaczy, czy zimno jak w lodówce zimą. silnik auta jest super, zrobiłem nim już troche kilometrów i na szczęście nic poważnego sie nie stało. Auto bardzo ekonomiczne. w mieście do 6 litrów ON, w trasie około 5-5,5 litra / 100km
~damianco@wp.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
ogolnie mozna polecic to auto wszystkim którym zalezy a w miare dobrym srodku lokomocji, a nie maja duzego portfela.Koszty obsługi niewiele wieksze niz rodzimego poloneza. Wada jest tylko to ze nadwozie w okolicavh wlewu paliwa lubi korodować-podobno wada fabryczna?. Wyeliminowano ja dopiero w modelach po 95r.Naprawde godne polecenia auto
~wbabula@wp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Z powodu podeszłego wieku zaczyna rdzewieć. Ciekawe dlaczego tylko lewe drzwi przy podszybiu i pas za szybrem. Z prawej strony są ok i Podwozie też. Może to jakś niedoróbka fabryczna, która wyszła po latach. W porównaniu z Fiatami i Polonezami to i tak dobrze. Ogólnie uważam model za udany. Ocenę obniża tylko przednie zawieszenie.
~Sylwester
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Samochód w jednych rękach od 1991 roku, kupiony w salonie Forda w Polsce, jeszcze na czarnych blachach, kolor typu metalic, od nowości przejechał jedynie 118 tys. km. Jedyną rzeczą wymienianą w moim samochodzie był alternator, który się zepsuł w wieku 24 lat, na szczęście jest wszystko w porządku, wszystko wymieniane na bieżąco.
~Angel22125
Hatchback 1.4 71KM 52kW
W sumie za niewielkie pieniadze mozemy naprawde wygodnie podrozowac w 5 drzwiowym samochodzie, ktory do tego jest ladny zarowno z zewnatrz jak i wewnatrz. W porownaniu z np: z golfem II, citroenem ax, peugeotem 205, nissanem sunny, seatem ibiza I, to jest limuzyna za te same pieniadze i do tego ma ogromny bagaznik. Polecam
~Andrzej hexi1@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
-jak narazie to OK-zawieszenie raczej słabe-zresztą-Całe auto jest jakieś takie delikatne!...trzeba się z nim obchodzić z czułością-poważnie!....inczej to po paru miesiącach bedzie nie auto, a ścierwina-lepiej ostrożnie...buraki "pałują" te auta, a potem biadolą, że Ford gówno wort" jak sami na taki stan zapracowali
~ROBI
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Mam wersję Ghia, świetne fotele,welur, szyberdach oryginalny, pogrzewaną przedanią i tylną szybę oraz dysze spryskiwaczy, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, elektrycznie sterowane szyby przednie i podłokietnik z tyłu, regulacja kierownicy Jedyne czego mi brakuje to podłokietnik przedni i klimatyzacja.
Dziennik kosztów dla Ford Escort V Hatchback
12,0
~Skazany na Escorta...
Hatchback 1.6 105KM 77kW
W ciągu 2 lat użytkowania miałem jeden poważny wypadek i jeden drobny.Spalił mi sie radio z niewiadomych przyczyn.Zamek w drzwiach sie zacią i do tej pory mój ojciec go nie naprawił.Klimatyzacja nie chłodzi juz.Mam jakąś wade z elektryką bo czasem nie chce mi zapalić.to tyle pozatym wszystko spoko z moim fordem...
Ford Escort V Hatchback