Lista ocen Ford Escort VI Hatchback (243) - Całokształt

Na liście zabraknie 245 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kriss
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
w sumie jest to bardzo dobry samochód godny polecenia jedynie do czego się można doczepić to o zabezpieczenie antykorozyjne niestety fordy escorty lubi rdza a w szczególności tylne błotniki to jest standard i koło korka wlewu paliwa u mnie jeszcze poleciał lewy próg podwozie jest ok następny też będzie ford tylko mondeo 1.8 Lpgz roku 98-99 też super samochodzik wiem bo brat takim jezdzi
~lukinigga@tlen.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jest to mój pierwszy samochód, aczkolwiek dokonałem dobrego wyboru. Dbając o terminowe zmiany płynów, filtrów, oleju i innych zużywających się rzeczy można naprawdę cieszyć się niezawodnym samochodem, który jest dobry zarówno do krążenia po mieście jak i wyprawy w dalekie strony. Zaskakujący komfort przy długich wycieczkach jak na samochód w tym wieku. Jest godny polecenia.
~DziaQb
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
ogólnie samochod sie ładnie prezentuje ale poza prezentacją to ma straszne braki, silnik w zimie ma straszne problemy z uruchomieniem, autko jest moze wygodne i w mirę przestrzenne ale naprawde jak juz ktoś ma zamiar kupować ten samochód to nie z tym silnikiem. Po prostu porażka. Nie wiem jak samochody z silnikiem TD ale wiem ze zwykły Diesel jest h......owy :)
~fescort@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
Dla wyjasnienia jest to samochód przywieziony z Niemiec. Użytkuję go od 6 lat. Zwiódł mnie tylko jeden raz gdy padł modół. Jedyna poważna wada to jakość zawieszenia i układu kierowniczego. Dokąd jeździł na oryginalnych częściach było nie źle ale potem to lepiej nie mówić. Nawet jakość żekomo oryginalnych części jest fatalna. Tak dokładnie ocena za całokształt to minus 4.
~stefi
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bardzo udany model. Pewnie się prowadzi, żadnych problemów z silnikiem. Przez prawie 10 lat użytkowania i ponad 150 000 km przejechanych tym autem nie miałem przypadku żeby mi \"stanął w polu\". Drobiazgi wychodzą jak w każdym aucie, ale poza naprawami związanymi z normalną eksploatacją (klocki, płyny itp) można powiedzieć że samochód jest bezawaryjny.
~bobo
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
ogólnie z autka jestem zadowolony. Szczerze mówiąc to nie wiem czy w tym przedziale cenowym można dostać równie niezawodne i oszczędne autko. Jest kilka rzeczy do których możnaby się przyczepić, ale escort ma już swoje latka i ja wybaczam mu wszystkie niedociągnięcia. Polecam to autko ludziom którzy chcą jezdzić tanio i w miare wygodnie na codzien.
~Marek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Pomijając skrzynię biegów, która uległa awarii jak już wcześniej wspominałem z mojego powodu to samochód sprawuje sie dobrze. Dynamika i funkcjonalność auta jest na donrym poziomie. Z silnikiem nie mam absolutnie żadnych problemów, blacha ma dosłownie 3 miejsca w których pojawia się delikatna rdza co jak na 12 letni samochód chyba jest wynikiem dobrym.
~Rastan
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mam ten samochód 9 lat, w sumie ma 20 lat. Dwa razy pisałem już tu, na przestrzeni lat. Powoli jego działanie zbliża się ku końcowi więc czas na podsumowanie, biorąc pod uwagę, że mam już nowy samochód. Ogólna ocena jest pozytywna: dobra, a może nawet dobra z plusem. Escort VI 1.6 v16 to świetne auto, no, ale po kolei.
~seba
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wnętrze jest nie do zajechania. Kuzyn ma Astrę I i jak widzę poziom materiałów i ich zużycia to w Escorcie jest o klasę lepiej. Wszystko tak toporne że nie można zepsuć. Bagażnik duży, wózek się mieści i bagaże na wakacyjny wyjazd. Lodówka już niestety między kolanami ;) .Nie ma w nim bajerów które mogłyby się psuć.
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI Hatchback
6,1
9,8
~dario218wp.eu
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Autko extra lubie depnąć jesli musze i moge pali okolo 7 l na 100 po mieście troszke korozji ale szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla i jest ok pozatym musze kupić sobie coswortha bo obecnego co mam daje mojej kobiecie prosze o kontakt telef. 792641109 kupie zdecydowanie siory po trasie około 6.5 na autobanie
Ford Escort VI Hatchback