Lista ocen Ford Escort VII Kombi (142) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 116 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~parker80
Kombi 1.8 TD 70KM 51kW
zepsuty zamek wlewu paliwa i prawych przednich drzwi zerwana linka otwierania tylnej klapy zepsuty przełącznik świateł tylne zaczepy od kurtyny bagarznika zerwane ...
~ford g... wort
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
przez 7 lat użytkowania w trasie nie zawiódł. Jednak drobne usterki są nagminne. Z mechanikiem już jesteśmy po imieniu ;) Średnio raz na 2 miesiące wizyta w warsztacie.
~Frodo
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Czujnik temp płynu do komputera i włączający wentylator, śniedziejące styki tylnej wycieraczki popsute już dwa zamki - od pasażera i bagażnika. Ale ogólnie to jestm zadowolony.
~as
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
nic się nie psuje , nawet pierdoły , nic nie odpada ,tylko zamek tylnej klapy mi padł (mam kombi)ale był zęsto otwierany bo był zarejestrowany jako van i była kratka
~gkowalewicz@toma.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
wysypałem przednie zawieszenie ale to wina drog, natomiast wkurza mnie zawor wolnych obrotów wymieniam go regularnie co 65000 km, mam już trzeci, a poza tym olej, paliwo i tyle...
~adamis@klub.chip.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
slabe gumowe elementy zawieszenia ale sa tanie, cieknace przekladnie kierownicy ze wspomaganiem sa bolaczka podobno wszystkich Fordów - a wymiana zimmerigow klopotliwa
~kevinek
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Psuje się wszystko co związane z elektryką: palą się żarówki, psują przekaźniki, przełączniki, pokrętła, zamki, wycieraczki, czujniki itd.
~zgoda
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Przez półtora roku nic takiego się nie zepsuło (nie liczę żarówek i piór wycieraczek), co dla 10-letniego samochodu jest wynikiem godnym pozazdroszczenia.
~Mariano
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Elektryka porażka co chce to nie działa.Włączam sprysk szyby przedniej a tu wycier.tylna zasuwa. podświetlenie deski raz działa raz nie. Drobne a wkurza.
~arpe
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
bardzo przeciętny, regularnie coś trzeba dokładać, na szczęście części nie są drogie, szczególnie zawieszene, nie trzeba całych elementów kupować.
Ford Escort VII Kombi