Lista ocen Ford Escort VII Kombi (142) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 116 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Blaise
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Jak wcześniej - auto jest mało zawodne i lepsze od większości konkurencji. 1.8 d dorównuje odpowiednikom 1.9 SDI VW
~Ciora
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Dotychczas jedyna awaria jaka się przytrafiła to pasek alternatora, ale poza tym jeszcze nic mnie nie zaskoczyło.
~xtonyx
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Niestety bardzo słabo, ciągle jakieś drobne usterki, ale nie spodziewałem się cudów po kilkunastoletnim aucie.
~Pysio-Tysio
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Samochód ani razu mnie jeszcze nie zawiódł. Jedynym problemem jest szybkie zużywanie się zawieszenia na POLSKICH DROGACH !! Masakra
~Piotr_FORD_DEATH
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
drogie czesci - w porownaniu do aut tej klasy innych marek w tym roczniku i pojemnosci niska trwałośc czesci
~michaltetek@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Niestety ciągle trapią mnie drobne usterki co jest chyba bardziej denerwujące niż poważna awaria raz na jakiś czas
~Cender
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wysiadło parę pierdół, ale nic istotnego, np. ciągłe problemy z tylną wycieraczką, nieszczelne uszczelki i parę innych szczegółów
~Tomek R. torzy.interia.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
średnio. coś się zawsze psuło: to uchwyty mocujące roletę bagażnika, to klapka osłaniająca gaśnicę, to zegar, to lusterko wewnętrzne.
~Floras
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Zawsze moge na nim polegac.Autko za rozsadne pieniadze.Przewiezc cos wiekszego tez moge.Jestem bardzo zadowolony
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Kombi
6,7
10,5
10,2
~seba killer
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
akumulator.rozrusznik.kierunkowskazy i czujnik abs-kupilem z uszkodzonymi-wymiana wszystkiego 1000zl na 40000km to chyba niewiele
Ford Escort VII Kombi