Lista ocen Ford Escort VII Kombi (142) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 116 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hmm
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Przepalajaca sie zarowka zegarka w desce rozdzielczej (ja wymienialem dopiero raz ale podobno siada czesto - koszt zarowki w aso chyba 25zl....). Zamek tylniej klapy stuka trzeba ciagle cos poprawiac. PRZELACZNIK kierunkowskazow, beznadzieja czasami mi sie same dlugie swiatla wlaczaja. oprocz tego chyba nic wiecej.
~Bard
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Widać znaczącą poprawę w stosunku do wcześniejszych Fordów, ale nadal "pierdółki" lubią człowieka denerwować. Jakieś pęknięte plasticzki, zgubione sprężynki, uszkodzone "czujniczki" itp. niestety są standardem, choć nie jest to już tak uciążliwe, jakość wykonania z każdym rocznikiem jest coraz wyższa.
~STnoir
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
O czesciach eksploatacyjnych wiadomo. Awarii ulega czesto silniczek krokowy odpowiedzialny za regulecje na jalowym:D Tu sie poojawiaja fale obrotow(temat rzeka na wszystkich escortowych forach). Problem mialem jedynie z wezykiem do chlodnicy bo mi przy czujniku strzelil.
~Sebulba
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Zawieszenie non stop do robienia, chyba, że ktoś jest w stanie się przyzwyczaić do stuków, puków i innego hałasu. Poduszki wahaczy, stabilizadory, łączniki i inne - na polskich drogach non stop do kosza. Poza tym generalnie drobnica ok. W środku nie było robione chyba nic...
~FOrd to auto przejsciowe ! Mazda to auto na cale zycie!!!
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Hmm... z wycieraczkami nie moge dojsc do ladu... kupilem juz chyba z 20 par i azdna nie wyciera mi dobrze... moze to wina czegos innego... ale czego? CO jeszcze? chyba nic takiego... ! A nie przepraszam... po myjce raz odlecial mi znaczek ford z przedniego "grilla" :)
~Maciej
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Auto jedzie zawsze. Mam pewnośc, że dojadę z punktu A do punktu B. Mam elektrycznie otwieraną klape bagażnika i czasami nie da się jej otworzyć przyciskiem i musze się ´wczołgiwać´ do bagażnika żeby go otworzyć. Padł mi czujnik temp., wymiana kosztowała grosze...
~sajmonsen@epost.no
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Auto uzywam od 7 mies. radosc z zakupu minela szybko. W tym czasie przejechalem ok.21 tys km, glownie w trasach Polska-Norwegia. Z drobiazgow: awaria centr. zamka, przelacznika zespolonego swiatel, regulacji wysokosci swiatel, wyciek z ukl. chlodzenia, piszczace lozysko dmuchawy.
~p.przewlocki@aster.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Na "dzień dobry" po kupnie samochodu zaczęły się kłopoty z osławionymi już obrotami biegu jałowego. Potrafią się "zawiesić" nawet na 4 tys. i tylko wyłączenie silnika rozwiązuje sprawę. W aucie z 1998 roku już widać ogniska rdzy. Od razu przypomina mi się stary Polonez mojego Taty.
~logruss2
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
autko zawsze dojeżdża na własnych kołach, ale pojawiają się uciążliwe pierdułki: a to wentylator chłodnicy przestanie działać, a to wentylator nawiewu zaprotestuje, a to cięgno otwierania bagażnika się obrazi... itd, itp...
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Kombi
6,7
10,5
10,2
~nicklowany@o2.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
psują się wszystkie możliwe drobiazgi: - przełąćznik zespolony - mruga poduszka powietrzna - elektryczne podnoszenie szyb - zatrzaskuje się bagażnik (trzeba otwierać od środka) - padają wycieraczki i nawiew
Ford Escort VII Kombi