Lista ocen Ford Escort VII Kombi (142) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 116 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ardryjan
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jeśli chodzi o szczegóły to w escorcie są one w miare dopracowane. Podczas dwuletniej eksploatacji nie było większych probleów z tzw. drobiazgami.
~driff
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
częsta awaria przełocznik świateł, co objawia się brakiem pozycyjnych z tyłu - 2 razy, również 2 razy przlutowana skrzyna bezpieczników,
~Mef
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Zawieszenie: wymiana końcówek i gum stabilizatora, tulei wachacza, z innych problemów przełącznik zespolony świateł (wymiana), wykruszony wkład w katalizatorze
~Piociu
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Ciągle coś. Mechanik się śmieje, że niedługo bedzie jak nowy bo bedzie miał wszystko wymienione.A to wąż układu chłodzenia a to jakaś uszczelka, itp.
~Marcin2m
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Końcówka drążka poleciała jak go kupiłem i skrzypią gumy stabilizatora, poza tym padło podświetlenie (żarówki) pokręteł wentylacji i ogrzewania.
~qazek
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Opornik biegu wentylatora klimy, zawór wolnych obrotów, wahacze, łącznik stabilizatora tylko słabe tylne hamulce to i naprawdę nic więcej
~MARTEK
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
na razie spokoj, jak sie wymienia w terminie wszystko co ma byc wymienione i leje sie do niego pozadne rzeczy to chodzi super niezawodnie
~waldik
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
wyrobiły sie - stacyjka , zamki wszystkie , zbiornik wyrownawczy - przeciekal , regulacja sprzegla "pół księżyc" tego kto to wymyslił to bym skrzywdził
~mario_bros@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Zaraz po zakupie wymieniłem spryskiwacz przedniej szyby (ASO policzyło 180PLN). Nie mam w aucie żadnej "elektryki" to i się nie ma co psuć.
~daniobialystok
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Nie ryzykowałbym dłuższej trasy, do każdego japońca wsiadam bez stresu a tu się zastanawiałem czy mi czegoś nie wywinie
Ford Escort VII Kombi