Lista ocen Ford Escort VII Kombi (142) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 116 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maziu
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Po 8 latach coś nie stykało w kolumnie kierownicy a co 4-5 lat w aucie niegarażowanym może stukać środkowy i tylny tłumik.
~sajmonsen@epost.no
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wycieki z ukl chlodzenia, awarie zawieszenia, przelacznika zespolonego swiatel, wlacznika klimy, oswietlenia wnetrza..
~grucha88@gmail.com
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Nic sie nigdy nie zepsulo.. No moze jedna usterka, ale z nia mozna jezdzic. Mianowicie kierunkowskaz w lewo nie odbija :)
~sztajger_85
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
trzeszczący wentylatorek z dmuchawy, pęknięty alternator, TERMOSTAT!!!, spadki obrotów (niekiedy) narazie tyle.
~marek
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
średnni tylko około 500 zł rocznie (20-25 tyś. km), na układ hamulcowy, elementy zawieszenia, drobna elektryka
~Jarek
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Po dwóch latach, odpukać nic nie siadło, troszke cos troszke skrzypi z tyłu, prawdopodobnie bebechy bagażnika.
~mjm@alpha.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Auto jak na mnie (marzec 98) w 100% niezawodne. Niestety dostalem gratis centralny zamek i to sie wciaz sypalo
~unobrevo
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
raz przy temp -12 padły mi wszystkie nawiewy, ale po jakichś 2 godz. wszystko wróciło do normy.
~Maciek
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Nic mi się nie dzieje.Wymieniać dwa razy w roku filtr powietrza auto uczulone na tym punkcie!!!!!!!!!!!
~jasko
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
padl:silniczek od spryskiwaczy,przepuszczala powietrze budowa filtra paliwa(dymil jak jelcz),
Ford Escort VII Kombi