Lista ocen Ford Fiesta III 1.1 50KM 37kW 1989-1995 (102) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz (e-mail: malyboss@go2.pl)
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Niestety, niedostatecznie. Głośny jest, a silnik nie brzmi wcale przyjemnie. Dźwięk silnika przypomina trochę Fiata Cinquecento 700 z tymi swoimi szmerami i przydźwiękami (chyba każdy wie, o czym mówię). Znośnie jest tylko do prędkości 80 km/h, potem to już porażka. Jeśli jeszcze okna są otwarte, to prawdziwa katownia. Ale jeszcze raz zwracam uwagę, że to auto najlepiej zdaje egzamin jako auteczko typowo miejskie. Tu jest w swoim żywiole i...
~kopys
Hatchback 1.1 50KM 37kW
no tu jest minus.Silnik specyficznie chodzi.przy 80 km jest w miare ok,szybciej tragedia.przy ruszaniu na 1 na wyższych obrotach uszy bolą. Silnik szło by przeboleć, ale przy mokrej nawierzchni głośniej słychać tył niż silnik.Mam kilku znajomych co mają fiestę i mówią że moja fajnie chodzi cicho. No tu u nich to jest dopiero tragedia.
~Krzysiek
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Kiedy go kupowałem na giełdzie, to dwa razy go odpalałem, bo tak cicho pracował silnik. Teraz jest głośno, ale w końcówce tłumika mam dziurę wielkości kciuka, wiec to może przez to jest hałas. Ale zdecydowanie lepiej niz w moim poprzednim samochodzie ( maluch).
~bonzzo13@poczta.onet.eu
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Wyciszenie przeciętne tak do 90 km/h jest w miarę cicho. Powyżej tej prędkości hałas wzrasta. Dosyć głośno jest w czasie deszczu w tylnej części auta. To efekt braku wyciszenia tylnych nadkoli. Ogólnie to auto budżetowe więc do zaakceptowania.
~frackow@o2.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
No tu to trudno wystawic dobra ocene.Mianowicie przy malych predkosciach juz dochodzi do kabiny stukot silnika co mozna zniwelowac jedynie sluchajac radia natomiast przy predkosci powyzej 120 km i otwartym szyberdachu to istna apokalipsa.
~aerobadi
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Dobre, słychać silnik ale chyba w każdych starszych samochodach słychać silnik. Jak dla mnie to to mi nie przeszkadza. A pod czas jazdy to wiadomo na naszych pięknych polskich drogach nie trudno nie słyszeć dziur.
~wally
Hatchback 1.1 50KM 37kW
wyciszenie kiepskie, słychac racZej wszytsko co sie dzieje na zewnątrz, a najbardziej słychac silnik jak kosiarkę, na ulicy wg czesto słychac nadjeżdzające fieścinki bo maja specyficzny dźwięk.
~Freedi
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Słychać dosłownie każdy element silnika czy na zimnym czy na ciepłym,ale głuchota nie grozi.Stuki w zawieszeniu również się przenoszą. Jak ktoś chce się odseparować od otoczenia,niech podkręci radio ;)
~fan 1985
Hatchback 1.1 50KM 37kW
dalem dobrze bo slychac mocno silnik ale u siebie zrobilem dodatkowe wyciszenie i teraz przy 100/h mozna normalnie rozmawiac,jesli ktos niema polecam dobre radio i glosniki
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta III 1.1 50KM 37kW
6,9
9,7
~konrad
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Przy prędkości ponad 120 km/h dość odczuwalne są odgłosy silnika, ale nie ma się co dziwić, skoro obroty dochodzą do 4500 - 5000, mimo wszystko mogłoby być ciszej