Lista ocen Ford Fiesta III 1.3 KAT 60KM 44kW 1991-1997 (53) - Widoczność

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaan
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
W porównani do renault talia to mogę powiedzieć ,że tu jest o niebo lepiej. Widoczność do przodu jest prawie nie ograniczona poza dwoma cieniutkimi słupkami(aż się boje pomyśleć co się z nimi stanie podczas zderzenia??)z racji tego że posiadam wersje 2/3 drzwiową widoczność na boki nie ogranicza słupek boczny jak to dzieje się w wersjach 5 drzwiowych. Lusterka boczne są dość małe i czasami można przeoczyć zbliżający sie pojazd z tyłu....
~Zadowolona =]]
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Lekki problem z rozproszeniem światła na szybie kiedy w nocy jedzie auto z naprzeciwka. Światło rozprasza się w ten sposób, że przez ułamek sekundy można stracić widoczność. Może to być jednak wina zabrudzeń tj. np.: kurz czy tłuszcz osadzające się na szybie wewnątrz auta. Lusterka zapewniają dobrą widoczność, aczkolwiek nie są elektryczne więc trzeba ustawiać je ręcznie.
~Prince88
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Przy wzroście 190cm mogę swobodnie rozłożyć się na fotelu kierowcy i żadne słupki czy dach nie przesłaniają mi widoków na światła krzyżówki czy poglądu na boki. Z tyłu duża szyba także wszystko ja być powinno.
~gszymon
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Z przodu idealnie, z tyłu wystarczająco do parkowania i normalnej jazdy, z boku są martwe pola na wysokości klapy od bagażnika, w których mały fiat może się schować i nie będę go widział ani w lusterkach, ani z boku
~Dymek z Lodzi
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Jak na taki smochodzik widocznosc jest bardzo dobra.Duza szyba i dosc male slupki boczne sprawiaja ze autem tym mozna podrozujac widziec bardzo duzo!!
~ak-47
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
widoczność w każdą strone jest zaskakująco dobra. Poprostu ma się wrażenie jakby siedziało się w akwarium nic nie przeszkadza
~WERT
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
jasno i klarownie żadnych problemów, cienkie słupki, łatwo wyczuć krawędzie autka można parkować na milimetry
~tomek0203
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Jesli staniesz kolo Tira napewno nie zobaczysz kto siedzi w srodku no chyba ze masz szyber to moze.
~Kriztoff
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
nic do zarzucenia, choć pozycja w fotelu w sam raz dla krótkowidzących staruszek nie każdemu musi odpowiadać
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta III 1.3 KAT 60KM 44kW
7,8
~Olejandro
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Trochę za szybko chodzą wycieraczki na wolnym biegu i brakuje włącznika czasowego wycieraczek.