Lista ocen Ford Fiesta III 1.3 KAT 60KM 44kW 1991-1997 (137)

~stahs@o2.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Samochód bardzo tani i nie ma kłopotów z jego utrzymaniem. Wszystkie niedostatki są rekompensowane przez cene. Gdyby był lepiej wyciszony to byłbym zachwycony.
~Prokop
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
W tej klasie i rocznikach chyba najlepszy wybór. Jak na małe autko dużo miejsca i spory bagażnik. Wytrzymałe. U mnie barak jakiejkolwiek rdzy.
3,5
~Paweł
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Autko dużo traci głównie z dwóch względów: archaiczną konstrukcję silnika (dot. 1.1 i 1.3), który jest mało żywotny, ma fatalną dynamikę i kulturę pracy starego diesla. Drugą sprawą jest blacharka niestety podatna na korozję - niby tylko dwie sprawy ale zasadnicze. Myślę, że użytkownicy ZETEC´ów mają więcej frajdy z jazdy. Poza tym fajne autko do miasta za przystępną cenę, bywa nieźle wyposażone.
~jimmy78
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Za takie pieniądze świetne autko- oszczędne całkiem wygodne, proste w konstrukcji i niezawodne - ja jestem bardzo zadowolony.
~tomek0203
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
OK. Mała zwinna z niewielkim spalaniem a dobrze utrzymana i zadbana potrafi przyciagnac wzrok kazdego.
2,3
~Jan
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
jeżeli rozumiem dobrze słowo -to z FIESTĄ nic wspólnego nie ma! Jest raczej zaprzeczeniem!
~PAWEŁ- wierny wielbiciel Fiest
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Wyszła Fordowi niezła sztuka: - wnętrze ładne -nadwozie bardzo ładne -bagażnik duży (jak na tą klasę)
~jony1
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Dosć dynamiczny silnik, szybko wkrecajacy sie na obroty a to za sprawa seryjnego wzmocnienia ...mozna niezle wystartowac spod świateł i to wcale nie żyłując. (Silnik)
~Bonus
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Jak na samochód tej klasy oceniam na dobry wygodniejszy napewno od nowszych fiest jak na tą pojemność radzi sobie całkiem niezle czesci mozna powiedziec są na kilo wiec niema problemu nowy silnik mozna kupic juz za 300-500 zł polecam
~Mucha
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Uważam, że pomimo opinii krążących o Fordzie mój przykład pokazuje, że to wszystko o **** potłuc. Samochód pomimo przejechanych kmów jest praktycznie bezawaryjny i wygodny w użytkowaniu.