Lista ocen Ford Fiesta VI (193) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 144 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~g-fox
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Jest w porządku, chociaż w zimie ciepło robi się po ok. 8-10 km, a ja do pracy mam z 6, więc szczupłą kobieta narzekała by na zimno, ale ja nie ;-) W deszczu parują szyby, ale klimatyzacja szybko się z tym rozprawia. W lecie w naszych warunkach klimatyzacja (jak jest sprawna) daje radę.
~piwko2006
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Nie mam większych zastrzeżeń. Pomimo, że posiadam manualną klimatyzację działa ona bez problemów. Wystarczy otworzyć kratki nawiewów i za chwilkę robi się chłodno w samochodzie. Czas nagrzewania silnika przy obecnych temperaturach także nie jest długi. Zobaczymy jak będzie zimą.
~dekoracje@wfdif.com.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Przy dużych mrozach poniżej -5 st.C pasażer obok kierowcy ma wrażenie, że gdzieś występuje jakaś nieszczelność-wieje na prawą stopę. Można było lepiej rozprowadzić nawiew na nogi wszystkich pasażerów. Ale całość auta nagrzewa się szybko. Dobra wentylacja szyby przedniej.
~Marek
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Ogrzewanie świetne, na maksymalnym ustawieniu dosłownie nie da się wytrzymać jest tak gorąco! Klimatyzacja odpowiednia dla wielkości pojazdu, daje radę w 30 stopni ochłodzić samochód do komfortowej temperatury i bardzo szybko usuwa zaparowania zimą
~louis
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Mało wydajne ogrzewanie, w zimowe dni (i nie mówię o naprawdę niskiej temperaturze) ogrzewanie zaczyna porządnie pracować dopiero po przejechaniu jakichś 10 kilometrów (niby norma, ale w trzech Hondach jakie miałem było o niebo lepiej).
~uvb@interia.pl
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Podgrzewanie przedniej i tylnej szyby - bezcenne. Wnętrze bardzo szybko nagrzewa się zimą, niestety klimatyzacja latem pozostawia nieco do życzenia - ochłodzenie wnętrza trwa, a już na 3 stopniu nawiewu hałas staje się bardzo denerwujący.
~e_klosek@icpnet.pl
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Działa dobrze. Po 3-4 km jazdy w samochodzie jest ciepło i można jechać z ustawieniem ogrzewania na minimalny zakres czerwonego wskaźnika. Klimatyzacja ręczna, dotychczas działa bez zarzutu, ale wtedy spalanie jest ponad 0,5 l większe.
~Wojtula12@interia.pl
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Zimą po przejechaniu 2 km po mieście robi się ciepełko. Latem komfortem jest klima którą moje autko posiada ale jeszcze nie przetestowałem bo zakupiłem go jak się kończyło - ale schładza powietrze bardzo szybko. Oceniając całość jest OK
~zdodar@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
beznadzieja w lato, bez klimatyzacji tym zamochodem bardzo zle sie jezdzi. Wina jest chyba brak zaworu odcinajacego doplyw plynu chlodzocego do nagrzewnicy (do wewnatz samochodu) przez co w samochodzie robii sie jak w saunie. Bardo duzy minus.!!!
~Pascal
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
W zimie auto dosyć szybko się nagrzewało. Jednakże latem brakowało tej klimatyzacji, środek szybko się nagrzewał pod wpływem słońca oraz temperatury. Klima to obowiązek, bo nawiewy wiały i tak ciepłym strumieniem.