Lista ocen Ford Fiesta VI (227) - Całokształt

Na liście zabraknie 110 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jbrzost@spinet.com.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
No cóż. Nowa Fiesta coraz bardziej mi się podoba. Równolegle użytkuję Toyotę Yaris. Aż przykro dla entuzjastów Toyot stwierdzić, ale Fiesta okazuje się dużo lepsza na trasie od Yarisa, a dorównuje mu w mieście. W sumie, z obu tych samochodów wybrałbym zdecydowanie nową Fiestę.
~zdodar@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Gdyby nie ta wentylacja i bubel techniczny w postaci nagrzewania sie calego samochodu poprzez nagrzewnice, ktora czas jest goraca to nie widze innych powaznych wad. ..... No moze jeszcze jedna .... do tego samochodu nie oplaca sie montowac gazu bo jest plastykowy kolektor :-(
~Motorlix
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Auto nieźle sie zbiera szczególnie na 3 biegu l, spalanie w normie latem ale zimą trochę za dużo, dobre zawieszenie (wjeżdżając w dziurę czujemy sie jak na statku). Wyciszenie ma słabe, nagłośnienie 5/5, i nigdy nie ma problemów z odpalaniem.
~marty
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Duży minus za merytoryczną stronę obsługi w serwisie: nie słuchają, nie przyjmują do wiadomości, pod koniec są niegrzeczni. Auto jest bardzo fajne i w miarę niezawodne, ale wizyty w serwisie nie należą (poza standardowymi przeglądami) do skutecznych.
~Misiek26
Hatchback 1.6 TDCi Sport 90KM 66kW
Samochodzik ma 4 kola , swiatla i jezdzi.Dla mnie i mojej rodziny autko super.Sa powiedzenia ze ¨FORD GOWNO WORT¨ ale na dzien dzisiejszy kazda marka chce zdobyc swojego klienta wiec autko nie ustepuje OPLOM VW czy innym w swojej klasie.
~Marklux
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Myśle że ford nie zrobi furory tym modelem, wysoka cena ,marne wyposazenie s. ,toporne wnetrze z cholernie niewygodnymi fotelami. Jestem rozczarowany dlatego ze spodziewalem sie czegos wiecej po fordzie, jesli bylo by to np. daewoo byłbym zachwycony :))
~automaniak
Hatchback 1.3 70KM 51kW
samochód oceniam na 4 z plusem, nie ma się do czego doczepić. Ten model jest dopracowany i ma niewiele wspólnego z poprzednimi wersjami Fiesty. Samochód wart jest zainteresowania , uważam że jest lepszy od wiekszości marek w swojej klasie
~derek
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
samochód na gotowo kosztował mnie 35tyś zł opcja ful zrobiłem 4000 tyś km i wszystko jest ok za salonowy z tym wyp. ponad 50tyś zł stan techniczny super (wymieniony zde,błotnik,leflektor,halogen )silnik bajka wygląd super(czarna perła) warto się wysilić
~wgot@uwm.edu.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
generalnie nie jest źle. jedyne zastrzeżenia to twardość zawieszenie, trochę skrzypienie plastików na dziurach i dziadowska widoczność do tyłu. dodatkowo wkurza brak centralnego w standardzie, a najbardziej brak otwierania bagażnika ze środka.
~marasbydg
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Auto kupione rok temu od znajomych z przebiegiem 100k, Obecnie 114k zero awarii nic. Spalanie ok 4.5l, Auto prowadzi sie o niebo lepiej niz fabia2 - nasze drugie autko. Ogolnie zadowolony, dobre jeździdelko za nieduze pieniadze.