Lista ocen Ford Fiesta VI (227) - Całokształt

Na liście zabraknie 110 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kuguar66
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
JEŻELI CHODZI O JAKOŚĆ WYKONANIA TO WG. SWOJEJ KLASY SUPER . CZYTAŁEM TUTAJ WYPOWIEDZI W STYLU - TRZESZCZĄ MI PLASTIKI . PODEJRZEWAM ŻE CHODZI O AUTA POWYPADKOWE BO U MNIE NIE MA TO MIEJSCA . AUTO NIE WYMAGA ŻADNYCH NAPRAW I JEŻELI KUPIĘ NASTĘPNE AUTO TO NA PEWNO BĘDZIE TO RÓWNIEŻ FIESTA .
~piwko2006
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Można powiedzieć, że Ford zrobił dobry kawał samochodu. Oczywiście całość nie jest wolna od wad i niektóre z nich są wyjątkowo upierdliwe ale i tak warto. Jeśli ktoś chcę jeździć dynamiczniej to polecam większe silniki, względnie 1.6 TDCi które legitymuje się większym momentem obrotowym i mocą.
~beksa
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Bardzo,ale to bardzo zadowolona.Przestrzen estetyczna jasnobezowa,(przynajmniej w moim modelu Ghia). Radio-cd wrécz intuicyjnie sie ustawia,sterowane przy kierownicy. Wygodne fotele,auto nieglosne,nic nie trzeszczy.Oszczédne. Za cene,ktorà zaplacilam nie moglam chyba lepiej trafic.
~jkukla@op.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
szkoda, że nie ma oceny 4,75 no ale jak nie ma to dajemy na korzyść 5 i to bez żalu. Musze jeszcze pochwalić swojego dilera Forda, który spełnia moje wymagania i sam oferuje promocyjne usodkonalenia samochodu.( np montaż automatu do świateł po wprowadzeniu ustawy o calodziennym obowiązku jazdy na światłach.
~marcin
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Auto ogólnie bardzo dobre, z plusami które przeważają nad kilkoma minusami np spalaniem w mieście. Dobre auto miejskie, pozwala także robić wypady w teren. Przestronność wystarczy nawet dla 4 osób, gorzej z bagażnikiem. Polecam, niezła cena chociaż brakuje niekiedy wyposażenia, jednak jest konkurencyjna.
~Michał
Hatchback 1.3 70KM 51kW
przed kupnem samochodu sprawdzałem chyba wszystkie marki, FIESTA według mnie ma świetną sylwetkę, rewelacyjny układ jezdny, elastyczny i w miarę oszczędny silnik, środek i deska rozdzielcza w podstawowej wersji prezentuje się dobrze, jest to auto obok którego nie sposób przejść obojętnie.
~tom
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Wybierając auto pokusiłem się o zapoznanie z wszystkimi obecnymi rywalami na rynku. Cóż gdy porównamy cenniki i przejedziemy się wszystkim autami klasy B - okaże się, że Fiesta jest na razie najlepszą propozycją dla ludzi dysponujących 40.000 -45.000 zł na nowy nieekstrawagancki samochód.
~Lechu
Hatchback 2.0 i 16V ST 150KM 110kW
zalety: prowadzenie sprawia ogromna frajde, swietny stosunek masa/moc, genialny uklad jezdny, auto az klei sie do drogi, dzwiek fabrycznego wydechu - miod dla uszu;) wady: slabe wykonczenie wnetrza, spore zuzycie paliwa, problem z czesciami ktore prawie nie wystepuja w zamiennikach,
~Marcin M
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Jako całokształt samochód oceniam pozytywnie, nigdy nie zawiódł w trasie, zawsze dojechał na miejsce, ma wspaniałe właściwości jezdne i bezpośredni układ kierowniczy dający \"czucie\" podczas dynamicznej jazdy. Największy minus to słaby i dość paliwożerny silnik.
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta VI
5,6
7,6
8,4
~Grzegorz
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Uzytkuję nowe auto i przejechałem zaledwie 47 tys. km., a byłem w serwisie dodatkowo chyba z 6 razy. Zepsuty centralny zamek, później rozrusznik, a ostatnio przepustnica - co dało się zdiagnozować dopiero po 3 wizytach w serwisie. Osobiście odradzam zakup jakiegokolwiek Forda