Lista ocen Ford Fiesta VI (227) - Całokształt

Na liście zabraknie 110 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kaczor1984
Hatchback 2.0 i 16V ST 150KM 110kW
2 litrowy silnik bez turbo radzi sobie świetnie w takim niedużym aucie. Fotele świetnie trzymają. Ogólnie samochód spisuje się nieźle. Ma już swoje lata co trochę czuć. Za to świetne zawieszenie i frajda z jazdy.
~bartek
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Dobry stosunek jakości do ceny. Teraz zamieniam samochód na większy (Focus), ale tylko z powodu powiększenia się rodziny. Gdyby nie to, pozostałbym przy Fieście, co najlepiej świadczy o tym, że byłem zadowolony z tego auta.
~sirSpooky
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Podsumowując, bardzo dobry samochód, największe zalety to: - świetne zawieszenie, - dający wyczucie układ kierowniczy, - pojemność wnętrza, - w miarę bezawaryjny. Z minusów: - średnio dynamiczny silnik, - spalanie.
~czecho
Hatchback 1.3 58KM 43kW
W samochodzi z roku 2003 miałem już kilka usterek-wysiadła cewka (musiałem wieźć samochód na lawecie, przestała działać klimatyzacja-koszt naprawy 600 zł, rozsypały się cięgna do składania przednich foteli-chyba dość)
~LiteratA@interia.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Za te kwotę nic innego bym nie kupił.Poł roku analizowałem co mozna kupic za 41500. Udało mi sie bardzo duzo uzyskać od dilera. Polecam kazdemu kontakt z dilerem w Nowym Sączu, tamtejszy kierownik sprzedarzy jest prawdziwym fachowcem.
~192cm wzrostu
Hatchback 1.3 70KM 51kW
jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Ogólnie nie jest źle ale trochę zawieszenie mogło by być trwalsze. Troche denerwujących drobnych usterek - ale w sumie samochód jest dosyć intensywnie użytkowany
~Agata
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Samochód mam od niedawna, ale po przejechaniu 10000 km, mogę powiedzieć że jest super. Świetnie się prowadzi, w trasie mało pali, w mieście mógłby trochę mniej (ale się nie czepiam - 8 l/100 km z klimatyzacją).
~Mikk Hamburg
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Super samochód,dobry do jazdy po mieście i czasem do wiekszych wypadów za miasto. Mam 1.3 Duratec rocznik 02/03 zakupiony dokładnie dwa lata temu. Pełne wyposażenie brak jedynie skóry. Kosztował mnie jedynie 22tys.
~master22
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Posiadam auto od prawie dwóch lat więc już mogę napisać to i owo o nim. Kupując Fiestę sugerowałem się opiniami z Autocentrum. Przez te dwa lata bywało różnie. Od miłości po nienawiść:-)
~uvb@interia.pl
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Bardzo fajny miejski samochodzik, idealny dla młodych osób szukających oszczędnego, w miarę niezawodnego i niedrogiego auta. Przyjemna sylwetka i bogate wyposażenie w niewygórowanej cenie.