Lista ocen Ford Fiesta VI (227) - Całokształt

Na liście zabraknie 110 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dekoracje@wfdif.com.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Drogie doposażenie. Hak kosztuje ok.1000,- PLN. Nowy model - nowa cena. HORROR ! Belki na dach też nie wychodzą tanio. Jak przewieźć rower lub inną większą rzecz? A poza tym to fajne, miejskie małe autko, dla kobiet lub młodzieży. Ja już jestem za stary. Kupiłem - muszę jeździć (wychodziło najtaniej, szkoda teraz sprzedać), ale więcej tego nie powtórzę.
~lookas11@wp.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Muszę przyznać 4 + ponieważ nie ma samochodów bez wad, jeżdże dużo innymi samochodami i mogę to porównać. To co mi sie spodobało to zawieszenie i układ kierowniczy - naprawdę bezpieczne (niech ktoś spróbuje wejść Fabią szybko w zakręt lub Octawii wyłączyć ASR - można się pozabijać) Fotele wygodne ( Laguna II jest tu bezkonkrencyjna)
~Pascal
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Samochód został zakupiony przez mamę ale ja nim również bardzo dużo jeździłem i na pewno tego zakupu nie żałowałem. Szczególnie, że pakiet zewnętrzny ST sprawiał, iż wyglądał na szybszego niż rzeczywiście był ;) Bardzo szkoda mi się zrobiło, gdy musieliśmy nasz mały samochodzik oddać do kasacji po zdarzeniu drogowym w niemczech.
~Oskar
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Samochód świetny do miasta i sporadycznie na trasy. Jeśli ktoś jeździ tylko na trasie, polecam mocniejsze silniki, żeby bez stresu wyprzedzać. Przez ponad rok zrobiłem Fiestą przeszło 30 tysięcy kilometrów i nie dopadły mnie żadne usterki. Oprócz wymiany elementów eksploatacyjnych i tankowania nic nie trzeba robić.
~FIESTAkuba
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Ogólnie auto oceniam bardzo pozytywnie, świetny układ jezdny, skrzynia biegów, silnik trochę gorzej ale tragedii nie ma. Plus dla silnika rozrząd który realizuje łańcuch. Bardzo dużo miejsca w środku, pojemny bagażnik. Auto już 5 letnie ale nic wewnątrz nie skrzypi, w zawieszeniu również, a silnik nie gubi ani nie bierze oleju.
~REDFIESTAŚLĄSK
Hatchback 1.3 58KM 43kW
Samochód kupiłem w marcu 06 jak narazie jest spoko. Nie miałem żadnych usterek i oby tak dalej. przejechałem już około 29000 km. Autko do bestii nie należy, ale fajnie się nim pobujać. wykonanie ogólnie całokształt autka w tej cenie 5 drzwiówka naprawdę solidnie wykonany wewnt i z zewnt. bez klimy:( wspomaganie bez abs. 32000 yo
~Roox
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Częste awarie EGR-u, głośny, bardzo wątły silnik, który wystarczy jedynie do miejskiego toczenia się. Do tego mało wydajne hamulce oraz tragicznej jakości plastiki we wnętrzu. Niewygodne fotele są wisienką na tym torcie. Samochód zdecydowanie nie zachwyca w żadnej kwestii, poza spalaniem.
~Damian
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Auto bezawaryjne i ekonomiczne spalanie w mieście to max 6.5l w trasie spokojnie poniżej 5l/100 km. Niskie spalanie wiąże się niestety z niskimi osiągami , bardzo duża turbo dziura auto ,,,rusza,, dopiero od 2100 obrotów.Generalnie szału nie robi ale jest niezawodne i chyba o to głównie chodzi .
~pawelos10
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Samochód poprawny, dobrze się prowadzi, ale ma też kilka mankamentów. Samochodem przejechałem 60 tyś km. Czy kupiłbym to auto jeszcze raz ?, tak ale nie ten egzemplarz i nie od takiego handlarzyny na jakiego niestety miałem nieprzyjemność trafić, co nie zmienia faktu że ja też nie jestem bez winy
~Andrzej Kleczkowski
Hatchback 1.6 TDCi Sport 90KM 66kW
Z auta jestem bardzo zadowolony. Mile mnie zaskoczyło. Sporo miejsca, czuję się jak w większym. Dobra właściwości jezdne i widoczność. Tanie w eksploatacji. Na dokładkę sprowadzone z Niemiec więc świetnie wyposażone (topowa wersja GHIA), mam nawet tempomat, podgrzewane siedzenia i komputer pokładowy.