Lista ocen Ford Fiesta VI (227) - Całokształt

Na liście zabraknie 110 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kaz200@o2.pl
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Ocena za całokształt była by wyższa gdyby nie wyskakując ogniska korozji, naprawiane co prawda w ramach gwarancji(12lat) ale na czas postoju w serwisie Ford samochodu zastępczego nie daje.
~wasquap
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Do miejskiej jazdy za małe pieniądze. Ford nie słynie z jakości i stąd denerwujące usterki mniejsze i wieksze. Chciało bys ie powiedzieć "lac i jeżdzić" ale pod warunkiem nie dbać o auto i olewać usterki.
~sli
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Mimo pewnych bzdetów dam "5", bo liczy się przede wszystkim radość z jazdy i funkcjonalność auta, a do tego biorąc pod uwagę stosunek jakość/cena, śmiem twierdzić, że fiesta mk6 jest na prawdę udanym modelem
~tadeusz.l@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
mam je od lutego ,ale jestem bardzo zadowolony . Pali nie za dużo ,dobrze wchodzi w zakręty, dobrze pszyśpiesza na 3 biegu, jest czuły na każdy ruch ręki ,Dobre auto dla pań! Bardzo się podoba mojej żonie !
~DeeL
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Lozysko na prawym walku nap. juz dwa razy zmienione (wycie ! ,moze za duzo jezdze? ) poza tym nic ,ciche malo palace ladne autko dla malej rodzinki 6,5l/100km elektryka OK zawieszenie OK
~Charlie
Hatchback 1.3 58KM 43kW
Jestem bardzo zadowolony (jak narazie), wszystko jest fajne, tylko silnik moglby byc mocniejszy (albo autko przynajmniej o 200kg lzejsze, bo i wtedy spalanie by sie zmniejszylo!). czemu fordy sa takie ciezkie?
~jerzyko2@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Auto ma wygląd podobny do Fokusa, wysokie oceny za układ jezdny, z dynamiką na wyższych biegach(mogło być lepiej). Nowe zegary i desing wnętrza sprawiają że odczuwa się radość użytkowania samochodu.
~Łysy
Hatchback 1.3 58KM 43kW
Po przejechaniu pierwszych 600 km, dokuczliwym stało się delikatne skrzypienie fotela kierowcy. Jednakże po krótkiej wizycie w serwisie, problem przestał istnieć (mam nadzieję że na stałe).
~Bruner91
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Podsumowując całokształt , udane zgrabne i tanie w utrzymaniu auto. Co najważniejsze - w miarę bezawaryjne. No i oczywiście jak dbasz tak masz, ja jestem zadowolony
~Jacek
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Opisuje auto żony którym sam sporo jeżdżę a mam porównanie do Saxo 1.5 D syna i mojej C-5 2.0 HDi (hydro) z 2011. Ciekawe może być porównanie z Saxo (bo C5 to inna bajka).