Lista ocen Ford Fiesta VI 1.3 70KM 51kW 2001-2008 (73) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grubsą
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Jak trzeba to leci ciepłe powietrze, jak nie trzeba to leci zwykłe z dworu. Opinia jest pisana w oparciu o najuboższą wersję Fiesty - bez klimatyzacji, bez elektryki. Po 13 latach już dmuchawa nawiewu charczy, ale działa. Przy kupnie można ją sprawdzić czy nie rzęzi na niektórych biegach.
~doktor-x
Hatchback 1.3 70KM 51kW
auto ładnie grzeje w zimie. W lecie jak to w aucie bez klimy - szału nie ma i można się spocić. Generalnie pomaga szybsza jazda z otwartym oknem, gorzej jak stoimy w korkach przy 35 stopniach. Przy dużej wilgotności powietrza szyby szybko parują ale po włączeniu nawiewów problem znika.
~dekoracje@wfdif.com.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Przy dużych mrozach poniżej -5 st.C pasażer obok kierowcy ma wrażenie, że gdzieś występuje jakaś nieszczelność-wieje na prawą stopę. Można było lepiej rozprowadzić nawiew na nogi wszystkich pasażerów. Ale całość auta nagrzewa się szybko. Dobra wentylacja szyby przedniej.
~zdodar@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
beznadzieja w lato, bez klimatyzacji tym zamochodem bardzo zle sie jezdzi. Wina jest chyba brak zaworu odcinajacego doplyw plynu chlodzocego do nagrzewnicy (do wewnatz samochodu) przez co w samochodzie robii sie jak w saunie. Bardo duzy minus.!!!
~sli
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Brak klimy niestety i to jest kłopot. Aczkolwiek jak się włączy opcję "zimny łokieć" i otworzy okna, to da się przeżyć; gorzej jak się stoi w korku - wtedy jest smażalnia:) Co do ogrzewania - działa fajnie, auto nagrzewa się szybko.
~Miłosz
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Ogrzewanie działa w porządku, ale wentylator nawiewu brzęczy jak jest zimno, myśle ze od temperatury mogą sie łopatki odkształcać i obijać osłone wentylatora. Tak to nie ma sie do czego przyczepić.
~dziubin
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Nagrzewa sie bardzo szybciutko, chlodzi juz dostatecznie, denerwuje mnie brak mozliwosci wyboru obiegu (zewnetrzny czy wewnetrzny) klimatyzacji w mojej wersji nie ma, takze - nawiew moglby byc lepszy
~jkukla@op.pl
Hatchback 1.3 70KM 51kW
mije autko nie posiada klimy wiec z systemu wentylacji i ogrzewania w jaki jest wyposażone jestem zadowolony. No może w trakcie upałów nie co mniej ale za to w zimie po 3 minutach "gorąco jak w piekle"
~Inguszetia
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Nie mam klimy, więc się gotuję na skrzyżowaniach. Ale to mój wybór, bo muszę dbać o struny głosowe, a klimatyzacja powoduje chrypkę;) Z ogrzewania jeszcze nie korzystałam, więc nie wiem;)
~pawelos10
Hatchback 1.3 70KM 51kW
W mrozy trzeba przejechać 4km żeby zaczęło lecieć ciepłe-letnie powietrze W lato czarny lakier sprawia ze jest gorąco i trzeba uchylić okna . Wentylator stosunkowo cichy.