Lista ocen Ford Focus I Kombi (282) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 287 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Klimek
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Wadliwe są pompy wtrysku boscha.Mi siadła i musiałem zapłacić za koszt regeneracji 2,5 tys.zł.To największa bolączka tego samochodu.
~włuczykij
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Przy wymianie rozrządu nie wymieniona pompa płynu dała o sobie znać, lecz to niedociągnięcie wymieniającego rozrząd.
~Andreas_48
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Nawaliły światła z tyłu, potem nie udało się samochodu uruchomić. Wymieniłem termostat. Teraz i spalanie mniejsze i cieplej.
~arek
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Klocki tył + przód to chyba normalne. Po za tym ropa + olej i filtry + serwis klimy i jeździć, jeździć, jeździć...
~franken@interia.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Silnik nieudany 2 poważne awarie . dymił. Skrzynia zacinała się . Karoseria rdzewiała po 2 gim roku od nowości
~Danielo
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
łączniki stabilizatora, zamienniki wytrzymały 5tys km szok!! Na orginałach już 20tys przejechałem no i korozja na drzwiach
~sourner
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Na razie Focus na czyste konto – czyli ile razy wyjechał w trasę tyle razy z niej wrócił. Napisze więcej po roku 
~padre
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Przy przebiegu 42tyś. wymiana koła dwumasoweg, sprzegła i rozrusznika. Wada fabryczna. Naprawde droba impreza.
~dadi
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
uszkodzona pompa sprzęgła (element plastikowy przy pedale nie wytrzymał) rdza przy LPG częstsze wizyty w warsztacie
~Mariusz
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Największa wada: zabezpieczenie antykorozyjne nadwozia. Najczęściej okolice zewnętrznych lusterek i tylna klapa bagażnika.
Ford Focus I Kombi