Lista ocen Ford Focus I Kombi (282) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 287 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Przy tak duzym przebiegu wymieniam tylko części zużyte przez eksploatację. (sprzęgło, wahacze, tarcze i bębny) amortyzatory są orginalne!!! i mają sprawność rzędu 73%
~Roman
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Alternator. Pękają obudowy, zacierają się łożyska. Przerdzewiał separator oleju :) Poważnie :) Korozja, korozja. Aha - jeszcze korozja :)
~Darek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Nie wiem czy koło dwumasowe nazwać usterką, ta część akurat jest eksploatacyjna. Poprzedni właściciel wymieniał dwumasę przy przebiegu 60 tys km.
~focusowiczodniedawna
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Żadnych grubszych awarii ;) Przed kupnem się obawiałem o wtryskiwacze common rail i koło dwumasowe ale wszystko w jak najlepszym porządku śmiga aż miło ;)
~JN78
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
brak poważnych usterek(ps brak sladów korozji) auto serwisowane koszt ASO co dziwne akceptowalny ja osobiście nie mam czasu na soje auto
~Terefere
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Moje poprzednie auto nigdy nie rozkraczyło się na drodze (14-latek). Focus rozkraczył mi się dwa razy (czujnik położenia wałka rozrządu).
~mwkl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
brak powazniejszych usterek, nigdy mnie nie zawiodl. jedyne co to po 160.000 wymiana sprzegla (i dwumasu przy okazji), poza tym w porzadku wszystko.
~Endriu97_2007
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Cewka zapłonowa padła niespodziewanie po 97000km - powinna chyba wytrzymac dłużej, po czerech miesiądach użytkowania nic poważniejszego się nie stało.
~Samantha
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
W ciągu całego użytkowania tylko jedna poważna usterka, mianowicie trzeba było wymienić wtryski, bo samochód charczał przy przyspieszaniu.
~Wojtek
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Poza czujnikiem Halla nic się nie psuło. Czujnik z wymianą i komputerem (Trojmiasto, nieautoryzowany, ale renomowany serwis) to koszt 230 zł.
Ford Focus I Kombi