Lista ocen Ford Focus I Kombi (282) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 287 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zibi
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
powazych uterek brak.Nie slyszalem ,by cos sie dzialo w tych modelach.Raczej ludzie narzekaja na silnik TDCI tj ten mocniejszy chyba ok 115KM Moj 90KM TDDI rewelacja!
~Piorun
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
W focusach nie psują się sprzęgła. Sprzęgła psują się we wszystkich samochodach kierowanych przez idiotów, którzy nie umieją poprawnie sprzęgła obsługiwać UCZCIE SIĘ JEŹDZIĆ!!!
~Wilu117
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Tutaj to samo, po zakupie wymieniłem rozrząd, filtry i olej, poza tym żadnych innych wydatków. Aha wymieniłem jeszcze świece żarowe, ale były to jeszcze fabryczne świece.
~Zbyszek
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Nie psuje się za bardzo - to co do wymiany to eksploatacja. Jedynie przednia szyba - bez powodu pękła już dwa razy (auto kupione nowe w salonie, bez wypadku, mówię o okresie 10 lat).
~Mateo
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Zawieszenie jest niestety awaryjne, silnik też nie należy do jakichś wyjątkowo trwałych a już najgorsza sprawa to korozja która dotyczy podobno szczególnie egzemplarzy z przed 2001r.
~walek stalówka
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
słabe blaszki. 5 letnie auto miało podjedzoną klapę, potem drzwi , poprzedni właściciel oberwał chlapacze przód i wyborowało do żywego spod kół...zabezpieczałem progi 7 latka.
~andrzejbartnik76@wp.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
przy 130 tys.które przejechałem wymiana rozrusznika i łożyska koła tył wydaje mi się niczym jednak nikomu nie polecam autoryzowanych serwisów[banda nieudaczników]
~andrzejbartnik76@wp.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
~zolwik4m@wp.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
nie bylo zadnej awarii (1,5 roku), jedyne comnie irytuje to pojawiajaca sie korozja w newralgicznych dla tego auta miejscach: krawedzie drzwi i klapy bagaznika)
~szczecin_pawel@op.pl
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
odradzam kupno forda po 80,000 wymiana pompy wspomagania i pompy wodnej to jedyne 3,000 tys. i po trzech latach rdzewieje klapa bagaznika/kombi/ i tylne drzwi .
Ford Focus I Kombi